Problem z rozpoczęciem rozgrywki w trybie Dalarańska Robota

Gdy wchodzę w tryb Dalarańska robota po wcześniejszym wybraniu klasy i trybu pojawia mi się tył rewersu, następnie rewers się obraca i widoczny jest tylko czarny ekran. Po wciśnięciu przycisku graj wyskakuje błąd “wystąpił błąd z rozpoczęciem rozgrywki. Spróbuj ponownie później”. Następnie zawiesza się przycisk graj i jedyne co mogę zrobić to opuścić tryb. Próbowałem odinstalować grę, korzystałem również z opcji “skanuj i napraw”, ale bezskutecznie. Dodam że na telefonie jest ten sam problem. Proszę o pomoc.

Witam, mam dokładnie to samo…od wczoraj, przeszedłem dwa etapy i zakupiłem przygodę, teraz chce przejść z drugą mocą i to samo mam, nic się nie da zrobić, pomóżcie :wink:

1 polubienie

Już, myślałem, że tylko ja mam taki problem z grą. Mam nadzieję, że Blizzard coś z tym zrobi

Niestety mnie spotkał dokładnie ten sam problem, komunikat mówi o spróbowaniu parę minut później, lecz ja próbowałem kilkukrotnie przez parę dni i nic z tego nie wyszło, również próbowałem wiele opcji naprawy gry oraz wersji na androida nic nie pomogło :confused:

Ja mam to samo :frowning: Wchodze w przygode wybrałem już klase wcześniej i talie więc odrazu pokazuje mi sie boss , ale jak klikam graj nic sie nie dzieje nieda się zacząc gry :frowning: Odinstalowywałem gre , czysciłem dane , nic nie pomaga ;(

No cóż, musicie czekać, aż Blizzard to naprawi. Na razie znalazłem informacje o patchu, który ma naprawić jakieś błędy w samej rozgrywce, zaś ten problem, o którym piszecie jest znany Im i pracują nad jego rozwiązaniem.

mam to samo :frowning: tylko raz udało mi się zagrać

Mam podobnie. Mimo że przeszedłem 1 etap nie potrafię w żaden sposób wybrać następnego rozdziału. Pytanie jakie mam do Was: gracie na polskiej czy angielskiej wersji gry?