Problem z wczytywaniem kolekcji kart

Po kliknięciu na “Pojedynek” dostaję komunikat “Natrafiliśmy na problem z siecią podczas wczytywania Twojej kolekcji kart…”

Tak jest od ponad dwóch tygodni, raz na jakiś czas gra się uruchomi ale po pojedynku każe logować się ponownie…

Szkoda tracić czasu na grę, która nie działa.

Skorzystanie z opcji Skanuj i napraw nic nie daje.

Oferta kupna kart jest co chwila ale możliwości gry nimi już niestety nie ma, ta gra ostatnio zeszła na psy, kiedyś tych problemów nie było.

4 polubienia

Dokładnie, mam to samo.
Co ciekawe problem dzieje się tylko na wifi. Mobilnie wydaje mi się, że jest ok, jeśli już to przypadki sporadyczne.
Przeinstalowałem mobilną wersję, ale dalej to samo.
Na PC ten sam problem.

Cześć!

Jest kilka tymczasowych rozwiązań! A prace nad naprawą też już trwają.

Pierwszy krok:

Kolejny to zmiana regionu na inny, podczas logowania do Aplikacji Blizzard. Zmień region, zaloguj się do gry, wyloguj - wróć do własnego regionu.

Po zalogowaniu do gry odczekaj 2-3 minuty na ekranie powitalnym - nie klikaj w zadania czy inne informacje. To powinno pozwolić kolekcji na załadowanie się.

Postęp prac nad tym błędem można śledzić w tym zbiorczym wątku:

Ta procedura nic nie pomaga.

Dalej nie wczytuje się kolekcja kart a nawet jak raz na 5 logowań się wczyta to po pojedynku pojawia się komunikat o zapisaniu gry i konieczności ponownego logowania. Przy kolejnym logowani znowu komunikat o niemożliwości wczytania kolekcji kart.

Szkoda tracić czasu - 10 min żeby zagrać jeden pojedynek.

Zachęcanie ludzi do kupowania pakietów przy takim poziomie świadczenia usługi to jakaś kpina. Ta gra nie działa.

BTW. Od 27 lutego pracują nad łatką, która ma to poprawić… To jakiś żart… Ponad dwa tygodnie Blizzard nie potrafi naprawić problemu i pomimo to wciska ludziom karty w “promocyjnych” ofertach? Nic dziwnego, że popularność HS -a poleciała na łeb na szyję.

2 polubienia