Problem z zadaniami

Witam mam pytanie czy macie problem z zadaniami dziennymi ja od tygodnia nie dostałem zadanie nie wiem o co chodzi ?

2 polubienia

również mam problem domagam się zwrotu braku zadań :angry:

Też mam problem, a dokładnie dostałem zadanie “Patrz i ucz się” więc chciałem wymienić ale poza dzwiękiem wymiany nic się nie działo. Po restarcie gry zadanie po prostu przepadło.

2 polubienia

Mam tak samo jestem pewny że blizzard zdaje sobie sprawę z tego i na pewno nie będzie to naprawione tak jak i ostatnie legendarne zadanie

1 polubienie

Dokładnie tak samo miałem!

O to już 3 lub 4 raz, gdy ten problem powraca. No cóż, to tylko świadczy o ich programistach. Pewnie znów od 2 do 4 tygodni będą zapewniać, że pracują nad rozwiązaniem.

2 polubienia

To sprawka niesamowitego Reno!

to samo miałem :0 mam nadzieje ,że blizzard naprawi

Ja dziś żadnego zadania nie dostałem.

haha widzieliście co na Battle necie piszą?
“Wymiana zadania dziennego może nie aktywować nowego zadania”
szkoda ,że ja nawet zadania nie mogę dostać :smile:

Dajcie spokój programistom; oni cały czas mają ważniejsze zadanie - jak ciągle udoskonalać mechanizm pomagania tym, którzy płacą za grę i maksymalnego utrudniania niepłacącym. Kiedyś robili to bardziej subtelnie. Przynajmniej wiadomo, w jakim celu istnieje to słynne RNG.

1 polubienie

Nie zapomnij że teraz dodali 6 pakietów ze złotymi kartami aby jeszcze bardziej zachęcić do zakupu kolejnego dodatku.

To dorzucę i swój problem tutaj. Wczoraj (14.07) otrzymałem zadanie “Patrz i ucz się”. Nie wymieniałem (na szczęście). Dzisiaj żadnych nowych zadań brak (a logowania zarówno przez apkę, jak i aplikację na Androidzie).

Ktoś już coś wie więcej?

niestety blizzard dalej nie odpisuje a dziś już dostałem zadanko wieć może naprawią niedługo

Cześć!

Najmocniej przepraszamy za ten błąd - został już naprawiony :slight_smile: Dziękujemy za cierpliwość.

A gdzie moje zaległe zadanie którego w ogóle nie dostałem?

Chyba na waszych kontach…