Problem za portretem za 1000 winów

Witam! Odblokowałem portret Jainy za 1000 winów lecz nie mogę ustawić go jako domyślny, klikam prawym -> dodaj do ulubionych i nic się nie dzieje. Restart gry nie pomaga, dodam że z żadnym innym portretem nie mam problemu, mogę je zmieniać do woli.

Mam to samo mogę wybrać między valerą a majev ale nie kapitan valera a mam ponad 1500 zwycięstw

U mnie identyczna sytuacja. Zaraz po aktualizacji ustawiłem sobie Króla Anduina, jako ulubionego bohatera.

Po jakimś czasie zauważyłem, że gra automatycznie zmieniła domyślny portret na zwykłego Anduina. Próbowałem zmienić w aplikacji i na komputerze - bez skutku.

Obie wersje przeinstalowane i wyczyszczona pamięć podręczna. Bez skutku.

Czy pomoc techniczna ma jakieś rozwiązanie?

u mnie dokładnie taki sam problem z Anduin

Chyba dużo osób ma ten problem, może niedługo go naprawią.

Witajcie.

Bardzo mi przykro że wielu z was nie może używać nowych portretów, sprawa ta jednak jest obecnie badana i postaramy się ją jak najszybciej naprawić.

W międzyczasie możecie spróbować usunąć status "Ulubiony" z tego portretu i sprawdzić czy wtedy zacznie działać. Jeśli tak się nie stanie, pozostaje czekanie na łatkę która to naprawi.

Pozdrawiam.

2 polubienia

Dziękujemy za łaskę i możliwość wyboru portretu jeszcze jak by nie wywalało z gry to dało by się w to grać ale te kilka drobnych niedogodności to joż nie śmiał bym wspominać :mobile_phone_off::skull::sleeping: