Przejmowanie okrzyków bojowych tess yog dreszczołak

Zdazyło mi się parę razy że efekty okrzyków bojowych tess yog dreszczołak zostają przejęte w trakcie trwania akcji np gdy zginie sylwana zaklęcia, karty, okrzyki w połowie należą do mnie a potem są grane na nie moją stronę ciekawie co?
Często gram pod tess i zdaza mi się odkryć kartę kapłana przerażający krzyk - usuwa ona stronników że stołu do talii przeciwnika.
Wiadomo jeśli efekt tess aktywuje ten czar leci ona wraz ze stołem do talii. Jeśli dobrze pamiętam to nie było to problemem bo traktowałem to jako obszarówka by usunąć stół poświęcając tess - jeśli przeciwnik nie zagrał kart innej klasy to i tak mu się nie przyda.
Wczoraj miałem zonka :dizzy_face: bo z tego wynika że tess staje się nie moja i zagrywa karty na nie! moją! stronę! mimo że na stole jej nie ma.
Jak sobie przypominam po nerfie bez zwrotu pyłu (tu kolejny zły przykład na chciwość) podzieliła ona los yoga do 30 kart ale mi to działało nawet po śmierci tess efekty grały dalej dopiero wczoraj się zmieniło???
Czy ja coś pomieszałem bo może nie zauważyłem??? Jakoś sobie nie przypominam a miałem często take akcje???
Może w sumie zgłupiałem?

Tu jeszcze filmik o nerfie https://youtu.be/iZRTmtymHuQ
Jeśli według znerfonej zasady tess zostaje usunięta to przestaje działać a tak nie jest ona gra dalej karty???
Jaka jest aktualna zasada?
Czy jest jakiś kolej zagrywanych efektów?

W wczorajszym pojedynku tess mimo że nie dla mnie to i tak zagrała tyle obszarowek i przyzwała tyle stronników że i tak się wyczyścił stół :grin::+1::-1::skull:a tego potrebowałem

Po płaczach ludzików na zawsze rzetelnym i obiektywnym reddicie, Blizzard ogłosił, że faktycznie Tess nie jest tak problematyczna jak Yogg, więc cofnął nerf i co za tym idzie, działa ona tak, jak pierwotnie, czyli nawet jeśli nie ma już jej na stole z powodu efektu którejś z kart, których rzucenie losowo powtarza.

I tak gra tyle że często trafiam na wtasowane tess do talii przeciwnika ale tak mi się jeszcze nie zdarzyło żeby ja przejąć w trakcie za pomocą czaru kapłana przerażający krzyk czy miałem takie głupie szczęście że to był ostatni czar? Czy to coś w związku z najnowszym dodatkiem?