Przewodnik widza Masters Tour Online: Jönköping

Przewodnik widza Masters Tour Online: Jönköping

Przed nami trzeci przystanek Masters Tour 2020!

Wyświetl cały artykuł

I bez polskiego komentarza, piękna sprawa. Co będzie następne, strona hsa tylko po angielsku? Ile to byloby oszczędności. CEO będzie mógł sobie pozwolić na droższą wersję wycieraczek w swoim dwudziestym porsze.

1 polubienie

Ważne że mandaryński jest :smiley:
Zacytuję klasyka: “It’s a trap!”. W niektórych linkach masz dowalone “as=subscriber”

Mamy Polskie forum “Pomoc techniczna” ale gdy potrzebujesz pomocy to masz pisać na forum angielskie. To po co mamy Polskie forum z pomocą skoro mamy pisać tam ?

2 polubienia

a kto ma to komentować, skoro Blizz świadomie podpisał umowę z Youtube które streamersko jest martwe ^

1 polubienie

Chyba nie jednym blackiem Polska stoi. Jakieś turnieje komentowali kojarzę dziany z kimś i dawali radę, też by mi pasował kamal czy A8 by grosza sypnęli. I to osoby które wymyśliłem w 5 sekund, to oni ze swoją wiedzą powinni przebierać w graczach. Lache wyłożyli na nas i tyle.
W końcu Kotick, CEO blizzarda w ciągu ostatnich 4 lat dostał tylko 96,5 MILIONA DOLARÓW SAMEJ PREMII.
No ale zawsze się jeden dzban z drugim znajdzie, którzy będą twierdzić że w Polsce się nie da streama zorganizować.

1 polubienie

Pamiętaj musza być chetni do stratowania takiego wventu przez 10-12h juz nie wspomnę ze Blizz za to nie płacił z tego co wiadomo. Dziany nie streamuje od hohoho. Kamahl w sumie okazjonalnie i tez nie wiem jak jego umowa z fwitchem wyglada