Przygoda na siłę

Prawda jest taka, ta “przygoda” w dużej części zależy od RNG, tzn. jakie skarby trafisz, jakie karty będziesz dostawał jako nagrody w zestawach po trzy, czy nawet jakie modyfikacje talii zaproponuje karczmarz Bob. Nie mówiąc już o losowości przeciwników.

Nie wspominając też o tym, że w jednej partii boss ma tragiczne rozdanie i przez 5 tur nie zagra nic, więc ginie, a innym razem ten sam boss narzuca nam takie tempo, że przegrywamy.

Na upartego każdą klasą można przejść dany etap, choć niektóre klasy mają talie budowane idealnie na dane wyzwania, a inne wręcz przeciwnie.

2 polubienia

Ehh… Typowy fanboy blizzarda(ciekawe czy też będziesz tak mówił jak zapowiedzą diablo immortal a konkretnie datę premiery)

lol, gościu, po prostu mi się ta przygoda, w odróżnieniu od poprzedniej, podoba. nie wiem, co jest śmieszniejsze: to, że próbujesz zrobić ze mnie fanboya tylko dlatego, że wyraziłem pozytywną opinię o produkcie Blizzarda, czy to, że pomimo wyraźnie negatywnego stosunku do gry przesiadujesz na jej forum i klepiesz mało konstruktywne komentarze. a nawiasem mówiąc, jedyna gra Blizzarda w jaką w życiu grałem poza Heartstonem to Warcraft 2 na czarno-białym monitorze :smiley: tak więc ani nie wiem, ani nie chcę wiedzieć, czym jest diablo immortal.

Przemku, ale warto wiedzieć czym jest :slight_smile: Jest to dynamiczny siekanka na telefony. Zapowiada się ciekawie, bo będzie to gra z uniwersum Diablo. Będzie robionana zlecenie Blizzarda przez chińską firmę, która udostępnia gry Blizzarda w Chinach.

Rok temu było oburzenie wielkie na Blizzconie, że zapowiedzieli, a nie Diablo 4. Szczególnie, że ludzie chcieliby by zapowiedzieli Diablo 4, praktycznie większość jutuberów i strimerów mówiło, że bardzo prawdopodobne, że będzie to Diablo 4…

Sam nie jestem jakimś wielkim fanem tego uniwersum, ale lubię sobie pokosić demony w tej grze. Super by było gdyby był to kawał dobrej, przenośnej gry, szczególnie, że w moim mniemaniu najlepszą wersją Diablo 3 jest wersja na Switcha właśnie przez swoją mobilność :slight_smile:

…szczególnie nafaszerowany micrplatnosciami i botem co gra za ciebie