Przygotujcie się na Najemników – już 12 października!

Przygotujcie się na Najemników – już 12 października!

Poznajcie wszystkie tajniki najnowszego trybu Hearthstone!

Wyświetl cały artykuł

Obejrzałem prezentację i przeczytałem artykuły. Na razie wszystko jest bardzo zawiłe i trudno jest mi wyrazić jednoznaczne zdanie na ten temat. Dodatkowo te bundle i ich ceny. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że kupowanie tych bundli to trochę jak kupowanie kota w worku, bo do końca nie wiadomo o co chodzi w nowym trybie a bundle są przedpremierowe.

Tak w skrócie co udało mi się wywnioskować:

  • fajnie, że będzie można rozbudowywać własną wioskę (coś na styl Darkest Dungeon)

  • fajnie, że od razu pomyśleli o trybie PVP

  • cieszy mnie, że przy zleceniach najemnik może polec i może zostać wskrzeszony tylko jeśli trafisz na swojej drodze na uzdrowicielkę. Zależało mi na takich efektach.

  • awansowanie postaci, ulepszenia, wewnętrzna waluta. To wszystko wygląda pięknie.

Zobaczymy jak będzie w praniu. Trochę czekania jest, bo do 12 października jeszcze sporo czasu.

2 polubienia

No no no wreszcie coś nowego szkoda ,że nie obejrzałem o prezentacji (Jest gdzieś zapis?)
Przeczuwam nowe zadanie cotygodniowy typu wygraj walkę w trybie najemników albo coy w tym stylu.
Czekamy aż do 12 października.

2 polubienia

Na oficjalnym kanale na YT jest.

No ja jestem dosyć zakręcony po tym wszystkim, niby wszystko fajnie to wygląda, ale liczyłem na coś w stylu Darkest Dungeon (w którym nabiłem sporo godzin), a otrzymujemy coś totalnie uproszczonego w porównaniu do tego jakby nie patrzeć indyka. Chyba dam szansę i może nawet kupię pakiet z Sylvanas, bo 30$ to jeszcze nie tak sporo.

1 polubienie

Powinni zrobić tak jak to było z premierą Ustawki czyli przedpremierowy dostęp do trybu. Wtedy gracz mógłby się zaznajomić z tym i zdecydować o zakupie.

Wtedy rozwiązali to tak, że dostęp miały osoby, które dostały dropa z Twitcha albo te, które kupiły mega bundla do nowego dodatku. Teraz jak wiemy to drugie jest niemożliwe, ale choćby przez dropy mogliby coś sprezentować dla niektórych.

fajny tryb, bardzo dużo nowości, napewno zagram, lecz mam jedne zastrzerzenie system ekwipunku mógłby być ciekawszy i bardziej rozbudowany niż 1item z 2-4 na jedną postać, który ulepsza naszą zdolność

1 polubienie

Czyli niestety dali to czego się spodziewałem… z pierwszych wrażeń wygląda jak zwykła gatcha do wyciągania pieniędzy (ahhhh paczuszki!) i/lub czasu. Pewnie zainstaluję Hearthstone jak to wyjdzie i sprawdzę, bo czemu nie? Nie ma opcji, żebym wrócił do constructed, a pozostałe tryby mnie nie interesują. Tymczasem wracam do odpoczywania od HS’a. Arivederczi!

1 polubienie

Sprawdzam regularnie czy na wersji mobilnej już jest bo na Pc była o 19:00 mam na myśli aktualizacji.Trochę głupie to ,że wersja na pc mam wcześniej a mobilna trochę później jakby Blizzard nie mógł dać tej aktualizacji o tej samej porze

Strasznie mieszane odczucia. Ciężko sformułować zgrabną wypowiedź, więc wymienię w punktach:

PLUSY

  • Całkowicie nowy tryb (właściwie, to zupełnie nową gra);
  • Hearthstone stał się domem dla karcianek, zrzeszającym miłośników różnych podgatunków;
  • Pomysł z wioską wygląda super;
  • Rogalikowy styl na pewno znajdzie swoich entuzjastów.

MINUSY

  • Agresywna monetyzacja.
    Tutaj na chwilę się zatrzymam.
    Ludzie! Myślałem, że preorder w cenie kolekcjonerki gry AAA, to apogeum. Myliłem się, bo teraz chcąc kupić wszystko, co gra ma do zaoferowania, wchodzimy w przedział… raty za samochód :exploding_head::rofl:
    Kto ustala te ceny?! 300 zł za Mega Bundle + 80 zł za przepustkę + 80 zł mini set + 200 zł za komplet skórek dla BG + 450 zł za paczki do nowego trybu. Ale oczywiście - OPCJONALNIE :eggplant::peach:
  • Prezentacja mimo ładnej realizacji była za krótka względem treści, które chciała przekazać;
  • Brak bety.
    Poważnie nikomu nie przyszło do głowy, że warto dać ludziom przetestować? Szczególnie, że zachęcamy do zakupu preorderów.
    Nawet nie wspominam o otwartych testach - wystarczy dorzucić dostęp do mini setu (którego premiera notabene za ok. miesiąc).
Polubienia: 5

Dorwałem aktualizacje mam bardzo mieszane uczucia.
Czemu Blizzard zmienił interfejs?
Po pierwsze.
Tam gdzie pojędynki pisze Heartstonne
Po drugie Przygody zmieniły lokalizację i nie są na wierzchu.
Po trzecie tam gdzie Karczemne bójki są teraz te głupie Ustawki gdzie w ogóle nie gram.

to, że ty nie grasz ustawek, to nie znaczy, że nikt ich nie gra, a bardziej ludzie nie grają przygód

Polubienia: 5

Jeden z youtberów omawia wszystko o nowym trybie.
Czy to koniec rankmedów?
(P.S)
Jaram się nowym trybem

1 polubienie

Pewnie gdyby to zależało od kolegi Shansthusnga to by były same przyciski PRZYGODA PRZYGODA PRZYGODA :grin: żadnych Ustawek czy rankingów :face_vomiting:

Polubienia: 7

O, tryb w którym dosłownie ulepsza się posiadane karty.

… inspirowane grami mobilnymi? :neutral_face:

No wiesz… Próba wbicia się w popularność “szachów” nie za bardzo wyszła, to próbują teraz konkurowanie z mobilnymi gierkami, które polegają na płaceniu lub farmieniu określonych, silnych “stworków”. Grunt, żeby w rynku chińskim dobrze się sprzedawało, dlatego dodali m.in. pakiet Diablo, Licz Kinga i Sylwanas.

Od dłuższego czasu męczy mnie ten sposób myślenia. Wywindujmy jakieś z czapy ceny za bundle do trybu który jest nowy. Popierwsze co tu robi Diablo. Z tego co pamiętam to gra zwie się Hearthstone, heroes of warcraft może jeszcze wrzućmy tu jakieś postacie z overwatcha czy innych gier blizzarda. Mam wrażenie że deweloperzy nie czytają jaką mają sytuację na statku. Po ostatnich akcjach toną w zalewie krytyki to próbują jeszcze podpalić skrawek gdzie jest jeszcze sucho. Myślę że powinni postępować tak jak z ustawką, tryb się przyjął więc wkoncu dodają elementy kosmetyczne.

Jestem bardzo ciekaw nowego trybu, bo sądząc po cenach bundli to rozmachem niemal sięgają zwykłego HSa i nowych dodatków. Kto wie, może ten tryb faktycznie będzie żył własnym życiem i te pakiety na dłuższą metę będą miały sens. Jednak grę najpierw trzeba poznać by wiedzieć czy warto. Na razie wiadomo tylko tyle, że jedyne co z nich wypadnie to boost (przynajmniej jeden bohater na paczkę oraz waluta/xp). Da się to odblokować tradycyjną grą. Podobnie jak Diablo czy Lich Kinga. Po prostu nie będą diamentowi.

Co do Diablo… mi to akurat jest obojętne. Kiedyś żartowałem, że mogliby dodać Zergi ze StarCrafta :smiley: jak widać powoli się to spełnia.

Przecież już od kilku lat jest po prostu hearthstone, nie ma już heroes of warcraft…

3 polubienia

Może ktoś powiedzieć czy obecny gold będzie w jakikolwiek sposób używany w tym trybie?

Gold będzie potrzebny do ulepszania swojej osady. Nie wiadomo ile, ale spokojnie Blizzard na pewno znajdzie sposób, żeby wyciągnąć go jak najwięcej. Z obecnych materiałów wynika, że za grę w Najemników dostaje się tyle doświadczenia co za przygody, czyli jedno wielkie :poop:. Zatem grasz w rankedy dla xp i Najemników, albo tylko w Najemników i sięgasz po portfel.

Ciekawa analiza tutaj:

Polubienia: 5