Reckless Experimenter

Błąd w opisie karty, jest “Koszt mnie może zejść poniżej 1”.

Nie ma błędu żadnego. Dziś wszedł nerf dla tej karty, o czym zresztą zostałeś poinformowany stosownym powiadomieniem w grze.

Małe doprecyzowanie. W grze nie było żadnego komunikatu o tej karcie. Ja przy wejściu miałem tylko pokazane buffy. Jedyny “komunikat” jest w kolekcji, gdzie jest zaznaczone, że kartę można zniszczyć za pełną wartość pyłu.

Serio? Ja miałem. Jestem tego na 100% pewien…

No jaj sobie nie robię. W grze miałem informację jedynie o tych buffach. Zero powiadomienia o nerfie karty kapłana, czy o tym, że dostałem złotego mecha z okazji wydarzenia.

@ bali09 czytać nie potrafisz? zaznaczyłem specjalnie wyraz z błędem w cytowanym zdaniu i nadal nie widzi gdzie jest błąd.
Może należę do pokolenia które kiedyś czytało książki i dlatego rażą mnie takie błędy.

Kurdę… to od teraz mój ulubiony temat na tym forum. Nawet rozśmieszył mnie w tych smutnych czasach :joy: Okazało się, że szewc bez butów chodzi…
Autorowi tematu proponuję zmianę języka na jedyny słuszny (angielski). Literówek nastąpi brak.

Ps. Niektórzy dalej czytają książki… dziś jednak pędzę trochę popisać. Maturka jest do zrobienia :sunglasses: