Rozlaczenie i inne bledy + kosmetyka

  1. zagranie karty doktor huk, szalony geniusz pierw wywoluje odrazu tabelke z rozlaczenie z rozgrywka po dluszej chwili pojawia sie ze dolaczono i trwa wznawianie a jeszcze po kolejnej chwili tabelka bledu ze rozlaczono z usluga hearthstone czy blizzarda i prosze uruchomic gre ponownie po uruchomieniu juz nie wraca mnie do gry bo tyle trwa caly ten blad i wrzuca do glownego menu… mialem tak wlasnie 2x dlatego tutaj to zglaszam - swietny patch nie ma co…

  2. pisane juz bylo o tym nie raz ale olewka totalna a mianowicie jesli mozna robic zadania dzienne ze znajomymi to czemu nie mozna tak samo robic tygodniowych… czym one sie rozna poza tym ze sa co tydzien? to tez jest przeciez zadanie… czy to tak trudno przestawic przelacznik aby i tez zadania mozna bylo ze znajomymi robic… tak ciezko to wklepac w kod czy gdzie tam trzeba zrobic to…

  3. od kilku patchy i latek za kazdym razem widze ze cos nowego jest w sklepie jakies nowe bundle i inne tona mikroplatnosci tak samo zwyklym w menu glownym jak i w najemnikach i za kazdym razem jak to odchaczam ze statusu “NOWY” bo drazni to przy kazdym kolejnym uruchomieniu gry dalej widze napis “NOWY” mimo ze odhaczylem go juz z 10x to dalej widze ze cos nowego tam jest czy to AZ tak trudno naprawic…

Hej Arti! Przykro mi słyszeć o Twoich problemach w grze. W celu rozwiązania problemu z rozłączeniami, prosimy o skorzystanie z tego poradnika:

W kwestii Twoich sugestii, odnośnie dostępności zadań czy też działania Sklepu w grze - rozumiemy, że mogą to być rzeczy frustrujące i widzisz pilną potrzebę ich zmiany. Prosimy o przekazanie swoich pomyslów w odpowiednim dziale Forum - tak, aby mogły one szybciej zostać zauważone przez projektantów i twórców gry:

Powodzenia, oraz miłej zabawy w grze! :slight_smile:

I tu sie pojawia ten problem "odpowiedni dzial forum bo na blizz trackerze sie nie da tego napisac chociaz imo powinno… ale skoro Ty juz zauwazyles/as to mozesz przekazac dalej bo mi juz pomyslow brakuje w jakim dziale to napisac i jak o dziwo zalozylem tutaj pierwszy taki temat w tym dziale patrz jak szybko to zobaczyles/as i zareagowales/as widzisz? da sie… a moze to CUD? a tak na marginesie w tamtych dzialach co mi dales/as linka to mam po angielsku nawalac czy tez moge po polsku? pytam dla jasnosci