Sekret karta sobowtóra

dlaczego jak mam aktywny sekret karty sobowtóra i przeciwnik zagra mecha maszyna bojowa: jest to mech 5v5 z magnetyzmem nie dostaje kopii w żadnym wydaniu ??

Tak działa mechanika magnetyzm. Nic nie dostaniesz, tak już jest.

Karty z magnetyzmem to właśnie takie fajne buffy, które nie są czarami, a które omijają każdy sekret, o ile przeciwnik ma choć jednego mecha na stole.

no ale to jest dalej stronnik a sekret mówi co mówi jak dziwne że magnetyzm omija ten sekret a np kradzież życia już nie lub boska tarcza lub wszystko inne… moim zdaniem powinni to poprawić ale cóż " omija kazdy sekret czyli nawet jak mnie zaatakuje a mam sekret zniszczenia to też nie zadziała?

Xilk miał tu raczej na myśli samą aktywację magnetyzmu, a nie stronnika powstałego w wyniku magnetyzmu.

Już wyjaśniam dlaczego sekrety związane z zagraniem/przyzwaniem stronnika nie aktywują się w opisanej sytuacji: działania zagrywanych kart (np. okrzyki bojowe) zwykle mają pierwszeństwo nad sekretami, co sprawia że sekret cierpliwie czeka na swoją kolej, ale gdy następuje kolej sekretu, to stronnik zagrany przez przeciwnika nie jest już na planszy (zamiast tego został wzmocnieniem), co zmusza sekret to anulowania swoich planów (bo nie może skopiować stronnika którego nie ma na planszy).

3 polubienia