Skrzynia rankingowa

Witam. Mam pytanie odnośnie skrzyni rankingowej otóż wbiłem 25 rangę i dzisiaj albo wczoraj wyskoczyło mi powiadomienie, że mam wygrać 5 pojedynków żeby ją odblokować i wygrałem ale skrzyni nadal nie mogę otworzyć. Czy sezon się jeszcze nie skończył? skoro mam napisane ‘’ Otwórz swoją skrzynię na koniec sezonu’’?

Skrzynie otwierasz po 1 kazdego miesiaca.

to znaczy ze moge ja otworzyć 2-go czyli dzisiaj?

Nowo otrzymaną skrzynię będziesz mógł otworzyć 1 grudnia.
W listopadzie możesz ją ulepszać awansując na lepszą rangę.

Ok, troche to bez sensu

To nie jest bez sensu. Bez sensu, to jest zakładanie tego typu tematów, gdzie wystarczyło użyć Google i wpisać frazę “HS skrzynia rankingowa”.

Rozumiem, że można mieć wątpliwości na temat wydarzeń, czy akcji trwających ściśle określony czas, ale akurat samo otwieranie skrzyni rankingowej nie zmieniło się od początku powstania gry. Sezon zawsze trwa dany miesiąc, więc gracze zawsze mają od 28 do 31 dni na uzyskanie jak najlepszej rangi, a nagrody otrzymują po zakończeniu sezonu.

No niestety, gdybyś te 5 wygranych po uzyskaniu 25 rangi zdobył jeszcze 31 października, to już byś miał pierwszą skrzynię, a tak to musisz czekać do 1 grudnia.

1 polubienie

Zresztą na 25 poziomie rankingowym ta skrzynka i tak jest mizerna. Chyba sam rewars kart się dostaje i tyle