Strona jak "HSReplay" tylko na Wild?

Gościu nie wiesz jak gram a mówisz że jestem byle noobem bo wbilem 5 range na byle talii. To że Ty sie męczyłes długo to może znaczy że sam nie masz predyspozycji do grania skoro tak oceniasz kogoś kogo nie znasz? Boli że wbite w dwa dni po roku czasu czy o co Ci chodzi?

Ja podobnie, po roku własnej gry, czyli rok temu, sięgnąłem po topowy deck dziczy, przez strony próbujące utworzyć zarys mety oceniany wówczas na tier 2 - mech hunter, przy średnich umiejętnościach i nikłej znajomości grających po drugiej stronie kart dotarłem do 4 rangi, w tym samym sezonie zrobiłem even szamana, który już zbliża się do obecnego poziomu twojego maga - ranga 2. Miesiąc później legenda odd paladynem - przed nerfem Level Upa prawdziwy postrach wilda. Obecnie mam za sobą kilka legend w tym formacie i wiem, jak trzymają się czołowe agro decki w tym trybie i ile “skilla” potrzeba by operować nimi na pewnych rangach :slight_smile: Tak więc mogę powiedzieć że 4 ranga tempo magiem nawet dla debiutanta w dzikim trybie nie jest czymś nie wiadomo jak wybitnym. Ale oczywiście doceniam, że w krótkim czasie przeszedłeś całą “niższą część” drabinki rzucając tyloma zaklęciami w twarz przeciwników :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Moja przygoda rozpoczęła się po dodatku gobliny i gnomy tak więc chcąc nie chcąc stać mnie na każdą talię ale od samego początku nie mam ochoty wybierać talii tier 1 wystarczy że się napatrze na to z drugiej strony
skopię d… Każdemu Burn magowi czy mech Buff palladynowi
w 60-70% :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze szczególnym okrucieństwem i będę się pastwił aż sam się nie podda za to że zepsuli tak fajną karciankę z pomocą blizzara oczywiście :-1:
Każdy gracz który doda karty z własnym pomysłem i od siebie szacunek :+1:
Ps tylko nie mówcie mi że akurat sami przypadkiem wymyśliliscie ten deck
Tak więc autor tego postu niech się zastanowi jakie to głupie wydawać kasę żeby se pasjansa Burn magiem układać

3 polubienia

Jego ciągle coś boli. I nawet już nie gra w HS. Ignoruj go bo to troll.

1 polubienie

Problem blitza jest tego rodzaju, że nie nagradza skomplikowanych decków, a sami ludzie wolą złożyć coś prostego jak budowa cepa i mocnego niż bawić się czymś skomplikowanym.

Ja quest thief prejem wbiłem 5 za czasów kingsbane, even shamana i odd palka i uważam to za duże osiągnięcie. Chcesz to mogę dać Ci deckliste, zobaczymy czy w nastepnym sezonie wyjdziesz z 9tki :joy:

Nie wyjdzie bo nie ma kart :joy:

Mam też konto które oddałem swojej dziewczynie i zawsze mogę sobie tam wrócić, mam tam karty które zbierałem od roku więc raczej bez problemu. To konto jest moim kołem ratunkowym. Grałem wieloma skomplikowanymi taliami. Ogólnie mainuje Rogala, więc nie musisz mi mówić o skomplikowanych deckach. :stuck_out_tongue: Jak dla mnie kolega się tylko wymądrza bo długo gra i uważa się za nie wiadomo kogo. Jesteś trochę jak mkrr gówno grasz to narzekasz, że koniec hsa, słabe decki i nooby wszędzie.

A ja konto oddałem babci i widziałem jak zabija w 1 turze :joy:
Joż się nie czepiajmy i nie hejtujmy witamy cię z otwartymi ramionami ważne że Burn mage tobie się podoba :+1: i czekamy aż się podzielisz z nami twoim rogalem

Nie podoba mi się bo to nie mój styl gry ale po prostu wychodzę z założenia, że jeśli chce się coś osiągnąć to powinno się grać tym co skuteczne nie tym czym lubimy. Ale dobra nie ma się co kłócić. Zapytam z ciekawości kolego skoro grasz na Wildzie. Którą wersję tego burn mage byś uznał za najlepszą? Jest dosyć dużo wersji i nie mogę się zdecydować na jedną a nie chcę się bawić innym zestawem kart co mecz.

A powiedz mi co tym osiągniesz??? To dzienny quest da ci najwięcej złota lub areny jeśli dobrze pójdzie. Nie będzie pieniędzy kobiet i sławy nawet na legędzie
No mnie boli najbardziej wersja z dostawą kryształów i książe z chmur kontr zaklęcie i nietypowe karty których bym się nie spodziewał ale to nie jest istotne aż tak
A jak ci się znudzi i dostaniesz mocno to ci się zachce :+1:

Mam aktualnie tą wersję, co uważasz, coś usunąć, dodać, zamienić?

Mage

Klasa: Mag

Format: Dzicz

2x (1) Klakier Konfraterni

2x (2) Arkanolożka

2x (2) Lokaj Medivha

2x (2) Magini artylerzystka

2x (2) Pradawne tajemnice

2x (2) Szalony naukowiec

2x (3) Kontr-zaklęcie

1x (3) Lodowy blok

1x (3) Lustrzany byt

2x (3) Magini Kirin Toru

1x (3) Obrona ogniowa

2x (3) Wybuchowe runy

2x (3) Zapomniana Pochodnia

2x (4) Kula ognia

2x (5) Książę chmur

1x (6) Aluneth

2x (6) Dostawca kryształów

AAEBAf0EBMABwwGi0wK/pAMNcbsC7AX3DboW17YC67oCh70CwcECj9MCvqQD3akD9KsDAA==

Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone

Pamiętaj że meta jest cały czas w ruchu i się zmienia czasem trafisz 10 razy na kontrę a czasem pujdzie gładko tutaj nie ma czego zmieniać bo ta talia nie wymaga muzgu jest tylko % szansa nie liczy się skill masz wywalić to na stół i twarz jak najszybciej!!!

Jeżeli tak sądzisz, że fejs jak najszybciej to może dodam do decku “Pocisk Lodu” ?

A to chyba zależy od tego co chcesz grać co nie? Jak dla mnie najbardziej rakowy jest ta wersja z cofaniem stronnika na rękę po jego zabiciu wtedy przeciwnik jak zabije księcia chmur to i tak dostanie nim ponownie w ryj.

Kiedyś grało się jedno pyro. Teraz to w sumie nie wiem. Ale ja bym wsadził

Lepsza joż ta duplikacja
widać że nie masz szacunku nawet do samego siebie dobrze że nie masz muzgu i świadomości tego że jesteś psychiczny na pewno dużo pijesz palisz i wciągasz :grin: swoją drogą polecam spróbować tylko nie przesadzać :stuck_out_tongue_winking_eye: ale nie przejmuj się ja z miłą psychopatyczną chęcią pastwie się nad tier 1
zapytaj się dziewczyny co cię okradła będziecie mieli wspólną pasję pocisk lodu daj jej :wink:
Bądz kreatywny eksperymentuj i ucz się można nawet zapętlić talię w nieskończoność jeśli ci się to podoba
Bran 2xbankier owijaczka super sprawa a zwłaszcza owijaczka nie jest wogule grana ja używam i polecam👍 - wymaga muzgu a efekt fajny bo przeciwnik skupi się na tym by przeżyć i przeczekać a tu sorki ale się nie kończy buehehhh!!!
na pewno społeczność jeszcze coś zaproponuje czemu nie pyroblast ja kiedyś wsadziłem