Tavern Brawl zablokowany?

Wczoraj w trakcie tworzenia tali do karczemnej bójki dostałem błąd, że tryb został chwilowo zablokowany.
Dzisiaj po pierwszym zalogowaniu pojawia się ten sam komunikat…
Nigdzie na stronach blizzarda ani na forum nikt nie raczył napisać co się dzieje i kiedy zostanie to usunięte!!!
Jak dla mnie to pokaz totalnego olewania graczy…

1 polubienie

Na Hearthpwn ludzie pisza, ze blokada Karczemnej Bojki wynika z kilku problemow natury technicznej. Ponadto drogi Awikunie prosze nie wprowadzac opinii publicznej w blad i nie szerzyc fermentu nt Blizzarda, poniewaz wystosowali odpowiednie oswiadczenie co do tej sprawy. A oto i ono:

" Hi all - we’ve temporarily disabled the Tavern Brawl mode and expect it to return tomorrow, Thursday the 14th. Some players were encountering some issues after matches have concluded, and these were serious enough that we wanted to take the mode down entirely.

We’re planning to bring the mode back tomorrow and will be rotating in a different Tavern Brawl for the rest of the week. We’ll provide an update at that time to let everyone know that the mode has been enabled again and give you a heads up of what Tavern Brawl we’ve rotated in."

Nawiazujac do tego co napisali - dzisiaj postaraja sie wlaczyc z powrotem bojke z ta roznica, ze bedzie to cos innego anizeli Brawliseum :slight_smile:

Również nie zgodzę się z autorem tematu. Owszem bójka nie działa. Ale czy można mówić o olewaniu graczy, gdy w ciągu ostatnich dwóch dni dostaliśmy banalnie proste zadania dziennie, za które otrzymaliśmy łącznie 6 pakietów kart? Jak dla mnie ta bójka może pojawić się później, nie obrażę się.

nawet mi się ta bójka nie podobała xD

Hearthpwn to nie kanał informacyjny blizzarda i ludzie mogą tam pisać co im się podoba.
Oświadczenie blizarda musiało pojawić się z baaardzo dużym opóznieniem na pewno nie w dniu wczorajszym ponieważ nawet po północy nic nie było.

Już działa. Stara bójka - stwórz deck z 3 kart a resztę decku zapełnimy kopiami.

Standardowo naganiacz mechów, pogo i zillax

1 polubienie

Koniec „totalnego olewania graczy”! Jest bójka. Prosta i przyjemna. Jest i kolejne legendarne zadanie za pakiety.

Tylko przeprosić nie ma komu :wink:

Kaziu… to nie ta sprawa!

1 polubienie

Racja, na tel odpaliłem parę kart i dopiero wstałem :smiley:

Pierwsze trzy bójki wygrane zestawem: duszarium, ogień duszy, pięść Jaraxxusa

Potem dwie wygrane kolejnym deckiem, stworzonym dla żartów:
Kaprawe oczko, działo okrętowe, salwa burtowa

I na koniec dwie wygrane ww. mechami.

Dla mnie ta bójka była prosta.

Niby bójka jest ale jak w nią klikam to “Program Hearthstone przestał działać” hahahah
edit: po kilku restartach gry zadziałało, ale nie mogę w niej wziąć udziału, żenada :stuck_out_tongue:

A nie zablokowali dlatego bo podczas arenowej bójki(gdzie przed blokadą było 4 karty i wysokie nagrody a teraz 3)robili za dużo Winów i zawsze lepsze nagrody dostawali

Blizzard przygotował rekompensatę dla graczy w związku z problemami z bójką sprzed dwóch tygodni. Ci, którzy pobrali zbugowaną łatkę 15.6 pomiędzy 5 a 11 listopada otrzymają 3 pakiety Uldum. Ponadto każdy kto zaczął bójkę, ale nie mógł jej skończyć otrzyma 300 gold.

Rekompensata ma być przyznawana 26 bądź 27 listopada.