Tradycyjny temat na nowy dodatek. Co Wam wypadło po openingu Wybawcy Uldum?

Jesteście zadowoleni z openingów?

Otworzyłem 117 paczek.

Darmowy Quest - Do Druida. Spoko, bo myślę, że quest pogra.

Darmowa złota legendarna karta z preorderu - Sjamat! Tu mi dropnęło jeszcze lepiej. Uniwersalna i mocna karta.

Z legendarek miałem szczęście do questów. :smiley:

Quest do maga, quest do łowcy i quest do łotrzyka.
Legendarny stronnik do wojownika (super sprawa, będę robił taunt warriowa na wild)
Legendarny stronnik do łowcy (tutaj meh, słabo, ale widziałem, że wielu osobom z mojej listy znajomych poleciała ta legendarka :stuck_out_tongue:)

Więc jak na początek 5+2 = 7 legend. W normie.

Karty epickie: 21 kart, w tym jedna złota.
Pozostałe złote karty: 17

Ogólnie jestem zadowolony. Jedynie z kart, które chciałem, lecz nie dropnęły to: nowy Reno i quest do szamana. Aczkolwiek mam tyle pyłu, że je stworze od razu :blush:

1 polubienie

7 paczek, 7 rarów 1 zwykła złota. chyba w końcu to usunę, jeszcze poczekam na legendę…

73 pakiety, 4 legendy + Darmowa (quest rogue’a jako darmowa, Ankia, Quest Maga, Finnley i legenda szamana[bez komentarza…]), Kilka epikow, masa powtórek i łącznie 2390 pylu :confused: generalnie to jestem nieco rozczarowany, ale czego mozna spodziewać sie po tej grze :slight_smile:

2 polubienia

45 pakietów
Darmowa legenda: Quest dla wojownika (eh…)
Legendy w paczkach: Questy dla maga i paladyna
Za to epiki wypadały jak szalone: 12 w tym 2 złote
Ze złotych kart: 2 zwykłe, 1 rzadki i 2 epiki
Dodatkowo dostałem 76 powtórek

Ogólnie jestem trochę zawiedziony, że tylko 2 legendy wpadły (ale przynajmniej jakieś ciekawe) , no ale przynajmniej epiki nadrobiły.

39 paczek otworzone. Darmowy quest Druida, z pakietów Reno i quest Warlocka. 66% zadowolenia.

Paczek: 55 plus 6
Legendy: quest Szamy plus Prista, Maga i Anula

Obleci…

37 paczek 3 legendy: darmowy quest paladyna, Zephrys i Anka. 33% zadowolenia.

26 pakietow
Quest do locka
Zloty quest do kaplana
Mackari
6 epikow w tym 1 zloty

~55 paczek za gold, tym razem nie skusiłem się na kupno pakietów za $.

W paczkach 3 legendy: quest warlocka, legenda rogala -Anka i legenda shamana - Vessina.

Za zalogowanie dostałem quest priesta.

Jak dla mnie jest tak sobie, dawno nie miałem takiego nudnego openingu, chyba ten dodatek nie trafił w moje gusta.

1 polubienie

Paczek - 129. Zakupiony był duży preorder.
Darmowe: Quest maga i złoty Quest woja.
Z paczek:

  • 8 legend (Quest łotra druta i prista, Siamat, Octosari, Ankia, Vessina, Kolos)
  • 30 epików w tym 2 złote (znów ponadprzeciętny wysyp kart tej rzadkości, blizz od roku smoka chyba jednak zwiększył szanse na ich wypadnięcie :wink:)
  • Oprócz tego w złocie było 13 zwykłych i 12 rzadkich, całkiem sporo tego.

Zrobiony już został Brann, Zephrys oraz Tekahn (może ten ostatni nie jest jakiś mega, ale urzekła mnie muzyka na jego wejściu :stuck_out_tongue: )
Podsumowując, nie ma tragedii, choć zawsze mogło być lepiej :wink:

2 polubienia

Cóż mogę powiedzieć - dla mnie był to jeden ze słabszych openingów :wink:

Otworzyłem 169 pakietów.
Nie licząc darmowej legendy (quest Maga) i złotej z preordera (Sir Finley), wypadło mi 8 legend.
Dodam, że wpadły mi takie “rarytasy”, jak quest Łowcy i Wojownika oraz Księżycowy Kolos :man_facepalming:

Średnia: legendarna karta na 21 pakietów.
Niby w średniej, ale niesmak pozostał :wink:

32 paczki - 4 legendy + jedna darmowa
Quest do szamana darmowy a z pakietów Quest Priesta,Quest Maga,Finley i Zephrys the Great.
W tym czasie powinienem być w Vegas.

No u mnie po prostu OK drop. Adekwatny do liczby pakietów. Otworzyłem łącznie 150 paczek. Moje legendy:

  1. Quest Kapłana
  2. Quest Łotra
  3. Quest Wojownika
  4. Quest Paladyna (darmowy)
  5. Quest Druida
  6. Quest Łowcy
  7. Quest Szamana
  8. Quest Maga
  9. Sir Płetwin
  10. Złoty Mackari (preorder)
  11. Król Faoris
  12. Złoty Księżycowy Kolos (preorder)

Do tego 29 epików (1 złoty) :slight_smile: Ze spyłowania zwykłych i złotych powtórek ostało się 7K pyłu. Do tego fajnie, że wypadły takie złote krapy z preordera to za miesiąc pójdą na pył i będą z tego grywalne legendy :smiley:

Trzeci dodatek gdzie nie kupowałem Preordera
Otwarcie 60 pakietów
Darmowy quest woja
Reszta to Anka / Finley oraz minion Warlocka.
Szału nie ma, szału nie oczekiwałem

U mnie opening nawet nawet 185 pakietów z czego dwa preordery. Za logowanie wypadl quest priesta, za preordery zloty ksiezycowy kolos, zloty quest maga. Zrobilem zlotego zephyra za pyl zeby nie wypadl zwykly z otwierania paczek, a z paczek wypadl: Sjamat, Mackari, król Faoris, quest warlocka, mroczny faraon tekhan, quest szamana, ankia, kaplan amet, quest paladyna, finley, reno, elisa, quest druida. Jedyny minus openingu to malo epikow.

1 polubienie

Po prostu “OK”? Co byłoby mega? Legenda w co piątej lub co dziesiątej paczce? Trafiłeś legendę raz na 17 pakietów, czyli dużo poniżej średniej legenda raz na 20 pakietów.

Jak u mnie? Po raz pierwszy od czasu Wiedźmowego Lasu nie kupiłem preordera i mam rewelacyjny wynik. Otworzyłem 60 pakietów i trafiłem w nich 5 legend.

  1. Otwarcie skarbca - za logowanie - Zadanie dla łowcy, które jest średnio ciekawe, ale może kiedyś nim pogram.
  2. Wyższa archeologia - 8 pakiet - Zadanie dla czarnoksiężnika i chętnie nim pogram nawet więcej.
  3. Wielki Kapłan Amet - 26 pakiet - Stronnik dla kapłana, nie lubię tej idei, ale może pogram.
  4. Sjamat - 30 pakiet - Stronnik neutralny, choć wątpię żeby zrobił jakąś furorę. Nie mniej poszukam dla niego miejsca w moim szamanie.
  5. Niewykorzystany potencjał - 39 pakiet - Zadanie dla druida, które pewnie wypróbuję.
  6. Eliza Oświecona - 48 pakiet - Stronnik dla druida i jej raczej nie będę testował.
2 polubienia

Ok to teraz czas na mnie. Ja mam ponad 100 pakietów 105 czy jakoś tak i wypadło mi z darmowej legendy quest dla szamana a złotej legendy z pre orderu to quest dla maga reszte otwieram w sobotę. Blizzard jak to czytasz to sypnij dużo legend dla mnie abym był bardzo uśmiechnięty i pijany :slightly_smiling_face:

Pozdrawiam wszystkich Hearthstonowiczów

Słabszy11

4 polubienia

45 paczek, dwie legendy shamana i warlocka,

Wyjątkowo dodatek zupełnie mnie nie ‘zhajpował’

165 paczek, 2x preorder, trafiłem prawie wszystkie karty których NIE chciałem trafić…

Darmowe:
Złoty quest paladyna
Złoty Sjamat
Quest Priesta

1.Eliza Oświecona
2. Quest huntera :disappointed_relieved:
3. Brann Poskramiacz Dinozaurów
4. Złoty quest rouge’a
5. Zmumifikowana Ankia
6. Quest szamana
7. Vessina
8. Quest warriora :face_with_raised_eyebrow:
9. Panzernik
10. Mackari :expressionless:
11. Księżycowy Kolos :roll_eyes:

Przynajmniej 7k pyłu wpadło… ale już zdążyłem wydać :grin:

49 pakietów
4 legendy i jedna za logowanie