Tworzenie listy zadań

Próbuję zrobić listę zadań, ale samemu trochę by mi to zajęło :sweat_smile:. Wypisujcie pod tym tematem założenie questa i ile exp za wykonanie go(najlepiej bez bonusów jeżeli ktoś ma karnet karczmarza). Zadania tygodniowe również są mile widziane. Pozdrawiam i liczę na pomoc :facepunch::facepunch:

Proszę, aktualne na listopad, więc pewnie doszło kilka questów od tego czasu. Np. dzisiejszy z Nozdormu - Day

1 polubienie

No właśnie nie do końca pokrywa się to z prawdą questów na 800 expa jest więcej, a Nozdormu nie dodali.

Nozdormu właśnie zrobiłem

Tak z ciekawości, trafiłeś na kogoś kto też miał Nozdormu?

Ja trafiłem tylko raz, na kapłana, który nic nie robił prócz podświetlania rzeczy kursorem. Reszta graczy miała to gdzieś albo dawno zrobiła.

Nie ale zagrałem tylko 3 gry dla questa bo uważam, że Nozdormu to idiotyczna karta…

1 polubienie

Nie trafiłem nikogo z Nozdormu, myślę że większe szanse na taką partie miałbyś odpalając gierkę o 24.

Wystarczy, że pójdziesz na tryb “Dowolny”, tam więcej ludzi się bawi. Ja na 4 partie, gdzie jednej mi nie zaliczyło do postępów [tak to jest u Small Indie Company :thinking: ], to w trzech miałem efekt Nozdromu, czyli tylko jeden przeciwni nie miał tego smoka w talii.

Mialem nozdoquesta ale z jakiegos powodu nie chcialo mi go wypelnic. Gralem na dzikim rankedzie

Witam.
Zadanie należy wypełnić przy pomocy tej karty:
Legendarna · Stronnik · Karty bazowe · Początek gry: Jeśli talie OBU graczy zawierają tę kartę, tury trwają tylko 15 sekund.
W dziczy jest dostępna również druga i trzecia wersja, których najprawdopodobniej nie zalicza do zadania:
Legendarna · Stronnik · undefined · Gracze mają tylko 15 sekund na wykonanie swojej tury.
Legendarna · Stronnik · Wejście smoków · Okrzyk bojowy: Każdy gracz ma 10 kryształów many.
Pozdrawiam.

Zagadka:
Jeżeli jest napisane "Nozdormu Nieskończony " to którym trzeba zagrać??

2 polubienia

Tym, którym wskazuje umiejętność czytania ze zrozumieniem, lecz czasami człowiek czyta w pośpiechu i może mu coś umknąć. Ta karta jest nowa i mało kto jej używa, “stary” Nozdormu jest bardziej znany z uwagi na efekt na stole i w przypadku niezaliczania tego zadania najbardziej racjonalna wydaje się pomyłka. Tu jest mowa o dziczy, wykonywałem zadanie na standardzie - może to ma też jakieś znaczenie.

Poproszę jeszcze o wyjaśnienie zadania: “Rozegraj 3 gry Hanterem”. Czy tu chodzi o demon hantera, hantera czy może o paladyna?

Z góry dzięki :upside_down_face:

Ale w przygodzie, ustawce czy samouczku? :V

Jak nie będzie zaliczać, bo w pośpiechu ktoś z Was weźmie inną klasę lub tryb niż jest opisany w zadaniu to chętnie wyjaśnię tudzież zwrócę uwagę :slight_smile:. Każdemu może się zdarzyć pomyłka tym bardziej w późnych godzinach nocnych, gdy człowiek jest już zmęczony.

Tym najnowszym, kamyk7 wrzócił jego grafikę. Ja to zrobiłem na standardzie bez żadnego problemu.

Jeżeli zadanie, które jest za trudne to wymieniam na nowe.
Dzisiaj dostałem zadanie za 1500xp,żeby walczyć z kimś ze znajomy. ale wymieniłem.

1 polubienie

Grasz same księgi bohaterów to później nie masz kolegów ;DD

Polubienia: 6