Ustawka - za mało żyć bohaterów

Dzień Dobry państwu. Postanowiłem zacząć grać ustawkę rankingowo od tego sezonu (dużo zmian nowi stronnicy i ogólnie lubię ten tryb). Jest tylko jedno ale. Otóż tryb ten jest na zasadzie (posiada te same podstawy) co tryb auto chees (jakoś tak to się nazywa), chodzi o to że te same założenia mamy np w tym nowym trybie w lolu co walczą automatycznie bohaterowie i zbiera się trójki. Tylko żeby to miało ręce i nogi bohaterowie z ustawki według mnie powinni mieć po 100 żyć a nie po 40 ( często 3 przegrane i mam po całym życiu, nie licząc tych pierwszych kilku początkowych walk, powinno to wyglądac tak ,że w środkowej fazie, powinniśmy móc przeżyc co najmniej z 6 walk zanim odpadniemy {chodzi mi o 3 i 4 poziom karczmy}), w wcześniej wspomnianych trybach można przegrać i z 15 walk zanim się odpadnie. Ktoś pomyśli no ale byłoby to zbyt długie, albo graj lepiej to nie odpadniesz, i tutaj są 2 problemy, a w sumie 1 problem i 1 założenie. Otóz po 1. to nie kwestia graj lepiej, tylko czasem potrzeba przeżyć te kilka walk, żeby się rozwinać a kwestia rozwoju to już czysty przypadek, pożniej można więcej kombinować ( większość gier mam takich, że jak zaczyna mi się fajnie składać synergia z stronnikami to mam z 17 hp jedna walka przegrana i papa, a za 2 tury już byłbym bardzo dobrze rozwinięty). 2 kwestia to tego typu gry z reguły są długie i takie powinny być te 100 żyć by je rozwinęło (ewentualnie jak zostaje 2 graczy to im schodzi powiedzmy do tych 15 punktów, żeby nie walczyli bez sensu poł godziny), często nawet się nie zdązy pobawić stronnikami 6 lvlu bo 1 przegrana i trup. Blizard zmienił limit obrażeń do 15 jak wszyscy żyją tylko, że to absolutnie niczego nie zmiania (nawet mam wrażenie, nie wiem czmeu, że teraz szybciej się odpada 3 przegrane i lecisz). Podsumowywując, według mnie dużo ciekawsze i sprawiedliwsze byłoby gdyby ci bohaterowie mieli dużo więcej żyć niż obecnie, a długość rozgrywki powinna być własnię dłuższa (patrz jak to wygląda w wcześniej wspomnianen odmianie lola). Ps: jeśli kogoś interesuje nowy tryb najemnicy ,to kiedyś grałem w shakes and fidget i tam wprowadzili takie twierdze z pokemonami tak jakby, według mnie ten nowy tryb to kopiuj wklej ten pomysł, pisze bo ktoś mówił, że podobne do darkest dungeon, według mnie to własnie podobne do tych twierdz. . Pozdrawiam :slight_smile:

1 polubienie

W lolu też traci się dużo zdrowia pod koniec rozgrywki

Ogólnie to lol jest o wiele lepszy od ustawki bo masz przedmioty i unikalne umiejętności, dzięki czemu gra jest bardziej ciekawsza i różnorodna

No właśnie pod koniec rozgrywki, a tutaj często w środkowej a nawet wcześniej fazie się odpada. Co do trybu w lola to chętnie bym w niego grał, ale odbiłem się bo nie mam czasu poczytać to i owo aby się wdrążyć (tury są za krótkie), a nie ma żadnego samouczka, żebym sobie mógł to ogarnać więc się odbiłem, nawet opisu stronników nie nadążam .