Wirtualny sklep Blizzard- Płatność PaySafeCard

Mam pewien problem sytuacja wyglada tak ze chciałbym kupić Przygode Klątwa Naxxramas poprzez Paysafecard , lecz nie moge połączyć swojego konta PSC z kontem blizzard , nie moge też kupic przygody, ponieważ kosztuje 104 zł a jednorazowe doladowanie wynosi 100 a nie wiem co sie stanie z pieniedzmi jesli doladuje za 100 poniewaz ostatnio jak doladowalem za 20 zł i kupilem 2 pakiety 7 zl po prostu zniklo czy jest jakiś sposób (tylko za pomocą paysafecard) na kupienie przygody bez obaw ze pieniadze nie znikną? Czy jesli doladuje za 100 i 20 będę mógł kupić przygodę?

Witaj.
Do niedawna nie było to możliwe.
Blizzard posiada również własne karty podarunkowe za pomocą których możesz doładować konto battlenet.

Jak nie mozna jak można juz płaciłem paysafecard w sklepie blizza ,przecież napisałem na gorze ,że już dokonywałem takiej płatności i znikneły pieniądze…

Faktycznie na liście dostępnych metod jest Paysafecard. (wielu graczy się ucieszy)
Jeśli dokonywałeś płatności i zniknęły ci pieniądze to proponuję wyjaśnić to bezpośrednio z Działem Pomocy.

2 polubienia

Widzę niezły ten support tutaj jak nawet nie ma pojęcia czy da się płacić paysafecard czy nie :joy: Następnym razem lepiej doedukować się a nie wprowadzać ludzi w błąd :slight_smile: Pozdrawiam

Karty PaySafe są od jakiegoś czasu w pełni akceptowaną metodą płatności w Sklepie Blizzard na naszej stronie, oraz w sklepach bezpośrednio w naszych grach.

W wypadku jakichkolwiek dalszych pytań, prosimy o stworzenie nowego wątku w sekcji Pomocy Technicznej - ten zamykamy, ponieważ oryginalne pytanie pochodzi sprzed 7 miesięcy :stuck_out_tongue: