Witam znikneła mi legendarna karta po nowej aktualizacji

Znikneła mi legendarna karta potrzebuję wyjaśnienia dla czego po aktualizacji nie ma mojej karty Jajna Pani Mrozu

1 polubienie

Karta wciąż jest w kolekcji, po prostu była rotacja dodatków i m.in. Jaina Pani Mrozu nie jest już dostępna w Standardzie.

Wejdź w kolekcję, w prawym dolnym rogu z listy rozwijanej wybierz opcję “wszystkie karty”.

Jeśli by jej jednak nie było, to polecam napisać do support, oni mogą sprawdzić, czy w ostatnim czasie zmieniłeś kartę na pył.

Nie zamieniłam karty na pył znikneła po aktualizacji. Gdzie moge napisać do suportu zeby coś z tym robili ? Czyli teraz ta karta juz nie jest dostępna w trybach pojedynku itp

Nie mówiłem, że zmieniłeś ją w pył. Zaznaczam jedynie, że support może sprawdzić, czy takie coś miało miejsce.

Tak jak zaznaczyłem we wtorek rozpoczął się Rok Smoka, co za tym idzie w trybie Standard nie są już dostępne karty z następujących dodatków: Un’Goro, Rycerze Mroźnego Tronu (w tym m.in. Jaina, Pani Mrozu) oraz Koboldy i Katakumby. Karty z tych dodatków są obecnie dostępne jedynie w trybie Dziczy. Kolekcja domyślnie pokazuje karty ze Standardu, a nie z Dziczy. Żeby zobaczyć swoje wszystkie karty:

  1. Wchodzisz do Kolekcji.
  2. Tam w prawym dolnym rogu masz listę rozwijaną zestawów.
  3. Z listy wybierasz opcję Wszystkie karty.

Jeśli nadal nie widzisz tam Jainy, Pani Mrozu wśród kart maga, to pisz do supportu:
https://eu.battle.net/support/pl/help/product/hearthstone/1398/1422/channels

Ok jest ale czy mogę ja użyć w talji do gry bo powiem szczerze ze lipa ze juz nie mogę nia grać …

Tak, jak pisałem. Możesz nią grać, ale jedynie w trybie Dzicz i ewentualnie w niektórych Karczemnych Bójkach jest opcja, że tworzysz talię ze wszystkich kart, jakie masze w kolekcji.

W Standardzie Jainą, Pani Mrozu już nie pograsz. Po to jest coroczna rotacja dodatków.

1 polubienie

To lupa lubie grać magiem i ta karta była fajna a dali magowi coś w podobie na zastępstwo . A tak pozatym dzieki za czas i info na odpowiedzi

Dalej mozesz nia grac… tylko po prostu w dziczy, a nie na standardowym trybie pojedynku!!

2 polubienia

a może nie wbiłeś rangi 25
wtedy nie da się grać wilda