Wprowadźcie zegar szachowy

Do gry powinien zostać wprowadzony zegar szachowy. To co się przed chwilą stało na mistrzostwach w pojedynku Feno i Bloodyface nie powinno mieć miejsca. Najpierw gracze przebierają kartami przez ponad minutę nie mając nic do zagrania a widz lub gracz siedzi i marnuje czas patrząc w sufit. Potem kiedy jest ciekawa sytuacja na stole wymagająca zastanowienia nie ma czasu. Dodatkowo ten efekt potęgują zabierające czas animacje. A finalnie w takiej sytuacji jak opisana powyżej jest konsternacja graczy, widzów i komentatorów. O zegarze szachowym zresztą już wielokrotnie wspominało wielu streamerów m. in. Black.

3 polubienia

Pomysł nienajgorszy ale pod warunkiem utrzymania maksymalnej długości trwania 1 rundy nie więcej niż 2x normalny czas na rundę.

Dużo bardziej przydatna była by zmiana by czasu każdej rundy automatycznie wydłużał się o czas trwania animacji!!!
Niektóre animacje i odgłosy kart, szczególnie jeśli są częścia jakiegoś wielokartowego komba, sprawiają że gra takimi taliami jest dodatkowo trudniejsza niż byle aggrodeckiem.

Faktycznie, z ciekawości obejrzałem wspomniany pojedynek. Już wiem zeby nie oglądać turniejów w HS bo tylko bym się irytował jak ci „miszcze” marnują mój czas.