Wybawcy nie działają

Dzisiaj od godziny 19 miały do mojej kolekcji trafić nowe karty, miałem dostać 5 pakietów za zalogowanie, mieć możliwość kupna paczek i generalnie wiecie o co chodzi. Logowałem się do Hs 3 razy po godzinie 19 ostatnim razem o 19:34 i niczego nie mam sklep nie działa, kart nie ma, pakietów również. Korzystam z telefonu więc od razu uprzedzam że żadnej aktualizacji w sklepie nie ma. Co robić?

1 polubienie

też mam ten problem :confused:

Ciekawe czy dzisiaj na telefony to wprowadzą czy jak zawsze trzeba będzie czekać dzień dłużej bo w tym roku jak coś wprowadzali to już była sytuacja ze trzeba było czekać aż cały jeden dzień dłużej mimo że na komputerach już było.

chodzi ci o Sn1P-Sn4pa, tak samo miałem problem xd

Nie pamiętam dokładnie ale chyba tak

No to chyba sobie poczekamy do jutra lub czwartku

Na telefonach na 99% poczekacie do jutra, może nawet do jutrzejszego wieczora. Pozostaje granie na PC, bo telefony i tablety zawsze są na tej gorszej pozycji.

No właśnie i dla mnie to jest beznadzieja. Nie jestem z osób które marudza wiecznie na Bliza ale w sytuacji kiedy coś wprowadzają to zawsze na telefonach zawodzą.

No nie róbcie tragedii nic się nie stanie jak poczekamy są gorsze problemy
Bardziej mnie dobija sama aktualizacja muszę przejść do sklepu zaktualizować potem wejść do gry jeszcze raz zaktualizować i na koniec czekać aż w grze zakończy się pobieranie w sumie 3 razy :sleepy: