Złoto w ilości nie do wykorzystania

Witam,
Czy da się w jakiś sposób pozyskać inną ilość złota niż 50 w worku za ukończenie poziomu?
Mam 40 złota i nic z tym nie mogę zrobić. Gdyby dało się w jakiś sposób dobrać 10 to za wielokrotność 50 można już coś kupić.
Kiedyś chyba była kasa za pojedynki - jak jest teraz?

2 polubienia

Za arenę można zdobyć złoto będące wielokrotnością 5.

Dzięki. Czyli jest nadzieja

WOW ale rozwiazanie… naprawde pomocne… dla ludzi ktorzy jakkolwiek graja w te gre osiagniecie poziomu 400 do ktorego jest limit i za kazdy level 50 zlota to z deka NAPLUCIE W TWARZ…

Na arenie to tylko wtopisz złoto…a żeby to się opłacało to musiałbyś wygrać 7 rund.

3 polubienia

true dat naprawde po zdobyciu levelu 100 moglo by byc 75-100 zlota a nie marne 50… litosci do 100 poziomu ma to jeszcze sens a zwiekszenie ilosci expa potem na kazdy kolejny poziom gdzie potem od okolo 150+/- 2500 na poziom i tak 250 poziomow… to jest chory jakis zart… ilosc zlota ktora sie dostaje po skonczeniu sciezki nagrod JEST ZARTEM!!! juz nie mowiac ze w sklepie 90% rzeczy na obecna chwile i juz od jakiegos czasu jest za EUR… ZE NA DA…

po 100 poziomie ilość potrzebnego doświadczenia by wbić jeden poziom spada do 1300, więc w sumie za każde zadania masz średnio 0,7 czy coś takiego poziomu, więc w sumie jest dobrze, gdy jeszcze chociaż troszkę grasz to dziennie na łatwości wbijesz 1 poziom, czyli 50 golda dziennie, więc nie rozumiem w czym problem, ilość golda jest wystarczająca i w sumie podobna do starego systemu nagradzania za questy (50 golda za najsłabszego questa).
A co do rzeczy za euro to co się dziwisz, wejdź na sklep najemników i wtedy się przekonasz co to znaczy p2w xd

1 polubienie

Te 50 może jeszcze się jakoś pokryje, ale tam jeszcze miałeś możliwość zdobycia dodatkowych 100golda, tutaj już nie jest tak kolorowo. Co do najemników to fakt, ale w nich można mieć chociaż pełną kolekcję za free, gdzie taki normalny gracz wypada gorzej w normalnym hs, ale fakt faktem ma duży próg wejścia. XD

ale ja wiem co sie dzieje w najemnikach w sklepie to wejdz sobie jeszcze w normalnym sklep z ekranuy glownego i zobacz ILE TAM JEST RZECZY ZA EURO 95% TYLKO za prawdziwy hajs ilosc tych rzeczy JEST POWALAJACA gdzie w wiekszosci sa to portrety tyle portretow tyle rodzajow portretow a przeciez nie da sie ich uzywac wszystkich naraz… w sklepie po 2-3 portrety dla tych samych bohaterow a przeciez nie da sie uzywac ich w tym samym czasie no co za PAZERNOSC na hajs… ta firma sie konczy…

1 polubienie

Z drugiej strony po prostu odwraca się głowę i idzie się grać. Ja korzystam ze sklepu tylko w przypadku preorderów na dodatek i w dniu premiery kiedy przemieniam złoto w paczki. W innym przypadku to miejsce dla mnie nie istnieje. Co z tego, że są portrety, pierdoły do ustawki czy inne rzeczy. Niech sobie na tym zarabiają jak kogoś to interesuje. Ja mam te wszystkie bundle w nosie.

Piszesz o czymś o czym nawet nie masz pojęcia. 2500 xp na kolejny poziom jest w przedziale poziomów pomiędzy 73-100 lvlem. Powyżej setnego do 130 wymagane jest 1325–1475xp na poziom, a od 131 potrzebujesz 1500xp. Spokojnie możesz wbić jeden poziom dziennie aby grając, nie licząc codziennego questa do tego. Czyli 2 lvle dziennie co się przekłada na 100 golda, gdzie wcześniej by mieć 100 golda dziennie + zadania tygodniowe, które też sporo boostują. Wcześniej kupując duży preorder + trochę grając dawałem radę zdobyć większość legend, ale nie wszystkie, teraz wszystkie legendy mam praktycznie do 2 tygodni po wyjściu dodatku, do tego zostaje sporo pyłu… Po 4 (?) dodatkach ze ścieżką i tuż przed premierą kolejnego mam komplet kart ze standardu, sporo złotych, trochę ponad 10k golda i ponad 30k proszku. To masz porównanie: przed ścieżką ledwo co udawalo się skompletować dodatek, gdzie proszku czy złotych kart na koniec jak chciałem mieć wszystko wynosiło 0, teraz mam spore zapasy golda, proszku, złotych kart i komplet kart z dodatku i miniserii…

No jest w sklepie sporo kosmetyki i to dobrze moim zdaniem, a jeszcze lepiej jak będą jej dodawali więcej. Jeżeli ktoś chce sobie kupić jakiś portrecik to może co mu pasuje. Jedynie mogłyby być one być dostępne regularnie w sklepie. Za golda i tak można sporo teraz portretów kupić + dostaje się spoko portety za ścieżkę i poziomy, do tego zapowiedziane jest, że będą z czasem się kolejne pojawiać za golda. Co Ci portrety szkodzą, przecież kosmetyka w żadnym momencie nie wpływa na grę, no chyba, że bardzo chciałbyś je sobie kupić, ale Cię nie stać to już inna sprawa, bo to może boleć.

No nie da, ale chyba w żadnej grze z kosmetyką nie da się jej zmieniać w trakcie gry - LOL - nie da się, MTG Arena - nie da się, więcej gier nie kojarzę. Właśnie kosmetyka jest po to by się wyróżnić i pograć skórką która się nam po prostu podoba. Sam mam poustawiane różne plecki i portrety w zależności od talii, gdzie przy takim Pirate Warriorze mam ustawiony skin Pirackiego Garosza,a w takim Control Warriorze mam Annhyldę ustawioną, w Sekret Magu mam ustawionego KelThuzada, a w Reno Magu mam 3 stopień Jainy z seasson passa.

2 polubienia

ziom to ja cie pozdrawiam ile hajsu wywaliles na te gre… ja ani grosza ani zlotowki bo nie zasluguje na to… a ilosc mikroplatnosci w sklepie gdzie gra jest “darmowa” to nawet nie zasluguje na komentarz… a z tygodnia na tydzien mikroplatnosci przybywa… p.s. i nie pisze o czyms o czym nie mam pojecia tylko jak to wyglada z perspektywy gracza ktory robi zadania… i tylko zadania bo nie bede placil aby miec karty prawdziwego hajsu jeszcze mnie nie pogrzalo i golda moglo by byc wiecej ale robi sie wszystko byle ze wszystkim sie walic xxx czasu… kiedys ta gra byla spoko w miare a teraz to jest tylko gorzej odkad ben brode czy jak on sie tam zwal nie pracuje w blizzie…

1 polubienie

Mi się gra równie dobrze jak w momencie kiedy zaczynałem, z tą różnicą, że teraz mam znacznie mniej czasu na to. Czy ja wiem czy tak dużo wydałem… Preordery kupuję od czasów Koboldów czyli kupiłem łącznie 2 preordery za 50$ i 10 za 80$… Do tego 3 ścieżki za 20$ i jakieś okazyjne paczki za max 100$… Łącznie wydałem gdzieś 1100$, czyli jakieś 4000 zł… Gra daje mi frajdę od blisko 5,5 roku, czy to aż tak dużo na przestrzeni tego czasu ? Daje to jakieś 60$, gdzie na “moje rozrywki” ustaliłem sobie budżet miesięczny w kwocie 200 zł… A że nie palę i nie piję to w zasadzie całość idzie na gierki i Netflixa. Nie żebym się chwalił, ale łącznie na HS-a nie wydałem nawet jednej całej mojej miesięcznej wypłaty, a bardziej tak okolice połowy. No i gdyby ktoś mi powiedział teraz, że mam wydać 4000 zł i zapewnia mi rozrywkę przy której się będę znakomicie bawił przez 5,5 roku to bez zastanowienia bym z konta wypłacił i mu dał. Ba mam karty do MTG, które są warte więcej niż to co tu wydałem i tu mowa o pojedynczych sztukach, a nie kolekcji czy talii. W przeciwieństwie do innych HS podoba mi się nadal i znajduję przy nim radość, a nie udrękę i wnerwienie. A to, że jest w nim jeszcze więcej kosmetyki i mikrotransakcji to mi tam lotto, bo sam koszt grania w niego spadł dramatycznie na przestrzeni lat. Jak ktoś ma fantazję wydać 20$ na paczkę z kartami i skinem czy 10$ na skina to spoko, bo co mi do tego i przynajmniej ma taką możliwość, a nie przez 3-4 lata były w tej grze 3 skiny i cały czas się oglądało te same mordy.

1 polubienie

Niby spoko, niby twoje pieniądze, niby cię stać… Ale właśnie przez osoby z takim podejściem (pomimo że sa tylko pewnym % graczy) nic albo prawie nic w kwestii mikropłatności się nie zmieni, a wręcz przeciwnie, jak pisano powyżej - dochodzą tylko nowe i już nawet śmieciowe skiny chińskich power rangersów są do kupienia za kosmiczne kwoty…
Ja dla porównania kupiłem rewers c’thuna pierwszego jak był za 13zł, 2x pakiet powitalny po 5€, jeszcze jeden jakiś pakiet ala powitalny za 5-7€ i raz preodred wiedźmiego lasu jak była promocja na Google pay i zapłaciłem za to trochę ponad 100. Faktycznie wydałem mniej więcej 200zł łącznie i tego nie żałuję. Jednak jeśli wydałbym 2000zł to bym żałował w uj :stuck_out_tongue:
Ps gram 7 lat :stuck_out_tongue:

2 polubienia

To właśnie dzięki nielicznym wielorybom takim jak Bali większość może grać w HS za darmo, tak więc tutaj podziękowania z mojej strony :smiley:
Tak działają mikortranzakcje. Płacący utrzymują grę, żeby niepłacący mogli ją zaludnić. Niech sobie tych skinów wrzucają ile wlezie nie zmieniają one żadnego wpływu na grę.

  • They will get more comfortable pushing more gameplay rewards as cosmetics get more popular, so indirectly, they are moving in the direction of a more cosmetic-based monetization model for Hearthstone.

(w wolnym tłumaczeniu im większe zainteresowanie kosmetyką tym większa szansa na więcej nagród za granie)

h ttps://outof.cards/hearthstone/4016-dean-ayalas-hearthstone-qa-35-new-card-type-cosmetics-monetization-future-of-hearthstone-internal-team-reorganization

2 polubienia