Zadania normalne i legendarne w Hearthstone - szereg błędów

Witam!

Mam szereg problemów z zadaniami w HS.

W dniu 09.07.2019 nie dostałem zadania, mimo zostawienia na nie wolnego miejsca. Wcześniej wykonałem zadanie podczas prac konserwacyjnych około godziny 23:00.

Legendarne zadanie pojawiło się tylko jedno (200 g , rozegraj 3 partie) od 09.07.2019 do dziś.

Podczas prób re-rolla zmiany zadania normalnego - zadanie zniknęło.

Po skontaktowaniu się z supportem/ pomocą techniczną podjąłem ich wszystkie metody rozwiązania problemu.

Objęło to:

Zmianę hasła
Zmianę języka (ang/pl)
Zmianę regionuTekst sformatowany
Restarty gry
Wylogowanie się że wszystkich innych urządzeń
Reinstall gry.

Używam wersji mobilnej. Obecnie w języku Polskim.

Po tych działaniach, pojawiło mi się zadanie na wygranie pięciu partii w trybie treningu za pakiet klasyczny. Jest niewykonalne.

Questów legendarnych nie dostaję.

Proszę o wyjaśnienie, rozwiązanie i rekompensatę powyższego problemu, ponieważ jest to sytuacja niezgodna z opisem informacji dla graczy.

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za próbę pomocy dwóch GM-ów którzy szybko odpowiedzieli na moje wołanie o pomoc - niestety nieskutecznie. Żałuję że taki błąd się wkradł bo chciałem zakupić pakiety. Teraz nie mam pewności co do pokrycia transakcji czy
poprawności mechaniki w mojej ulubionej grze.

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź,

Dawid K.

Jeśli ta akcja jest identyczna, jak poprzednie, to zadania legendarne dostajesz o określonej godzinie, czyli w tym przypadku o godzinie rozpoczęcia bójki. Wczoraj dostałeś jedno legendarne zadanie, drugie powinieneś dostać dziś wieczorem, trzecie jutro wieczorem itd. aż będzie ich 7 w sumie.

Jednak to co opisujesz to faktycznie jakiś błąd, ponieważ to zadanie na pakiet klasyczny “wygraj 5 partii treningu” jest dostępne tylko przy nowym koncie…

Ja bym się próbował zalogować do gry na komputerze Jednak, a wcześniej wylogować się z telefonu.

1 polubienie

Dzięki za odpowiedź. Liczę na odzew kogoś z deweloperów. Czy skierować wątek jeszcze gdzieś?

Odpowiedzi od developerów raczej nie otrzymasz ale możesz to opisać na forum zgłaszania błędów. Możesz również napisać bezpośrednio do Działu Pomocy.

1 polubienie

Hm a orientuje sie ktos jak wykonać to legendarne zadanie na rozegranie partii, na arenie?
Rozegralem tam 6 zwycięskich gier i nadal nic nie dostałem