Zadanie:Wesołego Festiwalu Spaczognia

Witam, pomimo ukończonego zadania czyli ukończenia rozdziału 1, nie otrzymałem nagrody za zadanie.

Polubienia: 7

Ja również nie otrzymałem nagrody

Trzeba ukończyć cały 1 rozdział a nie tylko pokonać 1 przeciwnika.

Zrobione i nie ma nagrody

1 polubienie

mi przyszło zadanie później niż ukończyłem przygodę i wisi dalej xd

To samo u mnie, zadanie przyszło później i nawet ponowne przejście 4 pierwszych poziomów nie wypełnia zadania.

1 polubienie

Mam tak samo dodatkowo zmieniłem zadanie licząc że się odblokuję

a myślałem że tylko ja mam z tym problem robiąc przygodę zanim dostałem zadania. Nawet dla pewności w pełni zrobiłem 1 rozdział od nowa ale tak też nie działa :frowning:

Tak się składa że zrobiłem wszystko dobrze.Czytaj ze zrozumieniem

Witam posiadam podobny problem

Same here, we need to wait for fix :frowning:

to widze ze kazdy ma ten sam problem, przygoda została otwarta ale za pozno dali legendarne zadanie i teraz nie ma jak dostac tych pakietów, nawet specjalnie 3 razy przechodzilem 1 rozdział i nic, bliizard musi to naprawic jest to bład w systemie

U mnie to samo. Całą przygodę przeszedłem nim dostałem zadanie, natomiast po otrzymaniu zasdania i braku nagrody dwkurotnie przeszedłem cały 1 rozdział, wylogowując się z konta pomiędzy próbami i nic.
Błąd do naprawy

Może spróbujecie przejść na poziomie epickim :slight_smile:

mam to samo cała przygoda zrobiona a zadanie wisi już 2 dzień

Mam identycznie. skończyłem całą przygodę a po fakcie mi pokazało zadanie.

Gdy wczoraj o 19 quescik się nie pojawił było wszystko jasne, trzeba poczekać. Dziś na spokojnie zrobiłem zadanie, paczuszki wpadły bez problemu. Realizacyjnie Blizzard jak zwykle nie zaskoczył :rofl:

1 polubienie

mam to samo…zadanie dostałem dopiero po przejściu pierwszy raz pierwszego rozdziału i teraz zadanie wisi

Mam to samo. Ukończyłem zanim dostałem zadanie. Chyba tego mózgi z Blizardu nie przewidziały :upside_down_face:

Jak się zmieni zadanie legendarne to wyskoczy normalne ?