Zjednoczeni w Wichrogrodzie drugi dodatek roku Gryfa

Stało się
Drugi dodatek roku Gryfa został ogłoszony.
Dodatek będzie się opierał w Wichrogrodzie.
Co wy na to?

Nie znam się na Wow’ie, ale dziwi mnie że pierwszy dodatek nie był o samym Origrimarze tylko o regionie barens. Sądziłem że drugi dodatek będzie też o znanym regionie tylko po stronie Alliance no ale możliwe że sama stolica jest takim miejscem.

1 polubienie

Pewnie większość już ma aktualizacja na pc i wie już co zawiera mnie urzekło słowo kluczowe sklepikarze pewnie teraz oczekiwanie na ujawniania nowy kart
Kurtus w księdze najemników już 13 lipca
A 30 Gul’Dan

Za jeden many można wymienić kartę z tą mechanika, dobrze zrozumiałem?

Drugi dodatek zadebiutuje 3 sierpnia czyli jeszcze miesiąc ale będzie co robić.

Tak, dobrze zrozumiałeś. :slightly_smiling_face:

Czy w necie omawia ktos karty po polsku? oprocz mkr’a. Chetnie poslucham ciekawych opinii o nowych kartach.

Obawiam się że ma monopol w polszy mkr. Ja osobiście już wolę jak mówi o nich RegisKillbin, ale to już nie po polsku. Też nie przepadam za komentarzem Pana Mateusza :sweat_smile:

Jest jeszcze Bixente, ale nie zawsze wrzuca na YT. Chociaż z ostatnich chyba tylko Darkmoon Faire pominął.

Mi się ten dodatek już podoba podobnie jak inne nowości

Dodatek sam w sobie bardzo ciekawy, prezentacja jak i nowe questy/mechaniki również. Kwestia tylko jak wyjdzie to w praktyce, ale widać że HS przechodzi duży rozwój. Oby T dalej.

Ja z kolei mam mieszane odczucia, ale może się już starzeje. Zwykle po prezentacji jestem tak napalony, że wchodzę w sklep i kupuję mega bundla a tutaj? zupełnie nic. Dawno nie byłem tak obojętny i właściwie to muszę przemyśleć sprawę. Fajnie, że dodali mechanikę, która wpływa na samą rozgrywkę a nie tylko na kartę. To się bardzo przyda, ale poza tym jakoś nie czuję ekscytacji. Może zwyczajnie jestem zmęczony grą i jest mi to obojętne. Nie wiem.

1 polubienie

Jak już temat stremerow został poruszony to może ktoś będzie znał odpowiedź na pytanie.
Co się stało z amyksem? Od pewnego czasu jego streamy się urwały.

Może się przebranżowił, hs nie jest w Polsce strasznie popularny żeby wyżyć na tym.

1 polubienie

Póki co jestem średnio zaciekawiony, ale wiadomo, że jeszcze sporo do odkrycia zostało.

Tymczasem boli mnie też to, że po każdej zapowiedzi jest cisza w eterze i studzenie emocji.

1 polubienie

No a co chcesz, od razu żeby pokazali wszystkie karty z setu który wyjdzie za miesiąc?

A co myślicie o serii zadań gdzie za wykonanie jest najemnik a jak ktoś ma najemnika z pakietu?

Czemu nie? Wczoraj zapowiedź. Od dziś przez kolejne dwa tygodnie prezentujemy kart i mamy premierę dodatku.

Tymczasem, wczoraj rzucili zapowiedź, nie pokazali jakoś nic specjalnie porywającego i teraz czekaj te dwa tygodnie, aż zaczną pokazywać karty.

Swego czasu wydali Ligę odkrywców w tydzień po zapowiedzi (inna sprawa, że tylko pierwsze skrzydło).

Karty z minisetu do Lunomroku pokazali w jeden wieczór i to było imo fajne.

Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał, mi to generalnie lotto. Staram się podtrzymać dyskusję tam gdzie Blizzard nie potrafi :partying_face:

To jest skin dla druida :crazy_face:

Ja nie mówię że nie jest to ciekawe zaspokojenie ciekawości. Też patrz że bawią się w festiwal ognia i chcą zwrócić uwagę graczy na ten event, wiadomo skórki z motywem ognia i karczemna. Niby nic szczególnego ale na czymś chcą zarobić😅

1 polubienie