Aktualizacja 49,2

gdzie mozna przezytac co wprowadza owa aktualizacja bo na stronie nie pisze?

2 polubienia

Fucktycznie na stronie nic nie pisze…
Ale tu jest cudownie napisane:

Mam też doskonałe wyczucie czasu, jak na boga brązu

wydaje mi sie czy wydarzenie swiaat zabawek zostalo wlasnie przedluzone do 07.04.20 ?

Tak, żebyś mógł zrobić 100 obrotów na mapce

Anub i build pod żuki. To jest śmieszny build który czasami działa. Najsłabszym talentem tego buildu był ten z poziomu 16 i nadal jest. Na QM, dla zabawy, na bardzo niskich rangach można się tak bawić, ale zazwyczaj inne talenty są dużo lepsze. To jest taki build z przypadku.
Szarańcza, dostała buffy, a teraz dostaje buffy na poziomie 20. Myślę że jest grywalna, jednak jeśli mam wybierać między CC, a obrażeniami i małym leczonkiem to wybieram CC - kokon nadal lepszy.
Ulepszenie kokonu jest w tej formie niegrywalne, ponieważ chcemy żeby w cel który wyjdzie z kokonu wszyscy sojusznicy wsadzili swoje kombo. Jeśli będziemy wydłużać czas trwania kokonu to się nie uda. Ten talent powinien dostać aktywowany przycisk.

Arthas i powrót do zwiększonego zasięgu na Q z 4 poziomu. Ogólnie jeśli chcemy grać build pod Q to nie musimy wybierać tego talentu na 4 poziomie, natomiast talent bez zwiększonego zasięgu był niegrywalny. Teraz wróciliśmy do sytuacyjnego i grywalnego buildu. Osobiście wybieram ten build tylko wtedy gdy od początku meczu planuję grać Sindragose.

ChoGall po poprzednich zmian stał się bardzo mocny, zwłaszcza Cho, na tyle mocno że czasami to Cho robi top dmg w drużynie. Również zaczął być wybierany na turniejach i odnosi tam sukcesy. Więc jeśli grać w duecie to polecam bo warto, glównie Q build.
Wypiętrzenie to fajny ult pod warunkiem że cała drużyna ma jakieś solidne kombo, jeśli nie to lepiej brać młotek - dodatkowe obrażenia i łatwe w użyciu CC.

Chen jest dość silny ale nadal trudny, oraz zazwyczaj jest grany jeden build. Teraz z tego co widzę ma naprawdę dobrze zrobione drzewko talentów. Jest w czym wybierać, zwłaszcza poziom 1.

DW Stało się to czego nie chciałem a czego byłem prawie pewien. Blizz po kilku tygodniach po prostu znerfił niektóre liczby. Te buffy które dostał są nie istotne, nie zmieniają nic w formie dystansowej, nadal jest niegrywalna, buildy też się nie zmieniły, poza poziomem 7. Burza Płomieni może być teraz bardzo fajnym talentem.

Thrall Ten talent już po ostatnich zmianach był dobry, nie wiem czemu jeszcze bardziej go wzmacniają. Na twardych przeciwników, zwłaszcza na solo super wybór. Zastanawiam się czy Thrall z tym talentem nie przejmie roli Malthaela.

Abhatur to jedno wielkie łaaaał, zresztą po tych zmianach ślimaków na QM pełno jak po obfitym deszczu. Bohater który od nie pamiętam kiedy jest bardzo mocny dostał lekkie nerfy, a teraz dostaje buffy i to bardzo mocne buffy.

  1. Wracamy do 40% osłony a 1 poziomie. To talent prawie must have.
  2. Miny (dosłownie teraz dopiero zobaczyłem że też dostały buffy) które zmniejszają pancerz i zwiększają obrażenia to też bardzo mocny talent. Już widziałem kilka pól minowych po tej aktualizacji. Build pod miny to również świetny sposób na wzmocnienie waveclearu.
  3. Talenty pod klona które już wcześniej były ciekawe teraz stają się mocne. To naprawdę grywalne i silne talenty jeśli mamy w drużynie pojedynczy front i chcemy go klonować.
  4. Na koniec zostawiłem build pod robaki. Był bardzo mocny, później dostał nerfy a teraz naprawdę solidne buffy i to jest mocny build. Minus polega na tym że działa dopiero od 16 poziomu. Ale gdy już dobijemy ten 16 poziom i jeszcze nie przegraliśmy to backdoory stają się bardzo łatwe i groźne dla przeciwnika. Z tego co widziałem to od 16 poziomu na jedną “wycieczkę” można zabrać twierdzy około 65%hp.

Auriel po wzmocnieniu wskrzeszenia stała się top tier supportem. Blizzard nerfi zasięg i czas rzucania tej zdolności, jednak ja uważam że tu trzeba wyrzucić wskrzeszenie samej Auriel, bo przecież Auriel może się wskrzeszać globalnie i nie naraża się na złą pozycję, więc te zmiany to mały nerf, bardzo mały nerf.
Jednocześnie chciałbym żeby gracze przestali ją tak maniakalnie banować i wyszli z twardej kompozycji 2 tanków lub 2 supportów. Bo Auriel można kontrować poprzez masowe zabijanie i wyłączenie leczenia. Więc Ana, li ming, Szargorzywy i jakiś inny trzeci zabójca, lub bruiser typu thrall, malthael. Nie bójmy się 3 zabójców, tylko wyrzućmy uthera i medivha.

Kharazim wydłużono bonus do szybkości ruchu, tylko o 0,5 sekundy, ale to powinno wystarczyć. Kharazim bez używania Q miał problem żeby utrzymać się przy przeciwniku, teraz powinno być łatwiej.
Super zmiana dla powietrznego sojusznika, 15% do mocy zdolności na 4 poziomie to bardzo mocny talent, polecam.
Nie wiem czy nie powinien dostać nerfów na 10%

Stiukov Nareszcie znalazłem trochę weny i podszkoliłem się w stukovie, najwyższy czas. Świetny support, ale z opinią że ma najgorszy poziom 20. Czy to się teraz zmienia, trochę tak. Ogólnie to ulepszenie ultów są dobre, zwłaszcza ulepszenie chłosty. Natomiast bio-eksplozja to talent z którym mam problem, dylemat. Bo ten talent dużo nam daje:

  • całkiem fajne obrażenia, nie za duże nie za małe
  • nałożenie ropnia, czyli spowolnienie z W
  • wyciszenie na 2 sekundy.

Jednak ten talent również coś zabiera:

  • anuluje czyhającą rękę, czyli wyciszenie z E (na szczęście nie anuluje unieruchomienia)

Talent nakłada na przeciwników W, ale przecież my chcemy używać cechy gdy na przeciwnika jest ropien - bo to warunek unieruchomienia. Więc tak jakby to się wydaje trochę nie potrzebne. Dodatkowo wydaje mi się że ten talent jest bez sensu gdy na poziomie 7 wybieramy rozszerzający się obszar wyciszenia, a ja bardzo ten talent lubię.

Maiev Świetny bohater w dobrych rękach. Niestety nie moich więc nie mam pojęcia czy to dobre zmiany czy złe.

Samuro Dobre buffy, ale to nadal trochę za mało. Czekam na lekki buff blendera bo 25% pancerza to za mało żeby wybrać to śmieszne ulti. Swoją drogą w W3R animacja wygląda gorzej niż w HOTS i gorzej niż w oryginalnym W3

Azmo zmiany które według mnie nic nie zmieniają. Azmodan po reworku to tylko cień starego Azmodana

Mefisto Jeszcze nie testowałem i chyba mi się nie chce bo to nie mój styl gry, ale widziałem że jest teraz bardzo mocny

Nazeebo Buff ducha, czyli tego dużo lepszego ulta z dużo lepszym ulepszeniem. Tiaa, czasami mam wrażenie że korzystają z danych z przed 2 lat.

Orphea* to są ciekawe zmiany ale chyba nie wiele zmienią. Blizzard coś zabiera i daje coś w zamian, ale tutaj potrzeba większych zmian w jej drzewku. Ona ma jeden uniwesralny i jeden sytuacyjny build

Probius tiaa, czyli wiedzą że istnieje

Hammer Zmiana na 4 poziomie, bardzo fajna. Natomiast poziom 7 - tryb mobilny to must have i ta zmiana choć silna to tego raczej nie zmieni. Hammer potrzebuje reworku od czasu poprzedniego reworku.