Błąd GLOBAL_PING_TIMEOUT

Witam nie mogę wejść do gry wyświetla sie komunikat GLOBAL_PING_TIMEOUT.

mam to samo też potrzebuję pomocy

Będzie przerwa techniczna więc prawdopodobnie nie wrzuca już nowych graczy do gry.

Ja mam dzisiaj to samo, znowu przerwa techniczna? Poszło wam wtedy?

Jutro ma wchodzić Deathwing na ptr, więc pewnie znów coś majstrują.

Mam dokładnie to samo ;/ Zastanawiam sie tylko czy jest bład z mojej strony czy od nich. Bo po ponad roku wracam do Hotsa i nie moge go odpalic ^^

Mam ten sam błąd. Trzeba przeczekać.

jest jakakolwiek informacja kiedy gra będzie dostępna ?

Czy przedłużycie działanie wzmocnienia o kilka dni, bo nie potraficie naprawić serwerów i od kilku dni są problemy z dołączeniem do gry??

Witam.
Na tą chwilę trwa badanie problemów z logowaniem. Aktualne informacje znajdziecie na Twitterze.

ten sam błąd znów problemy z logowaniem

Trzeci dzień z rzędu ten sam błąd, widać ktoś pozwijał kable z serwerowni razem z serwerami :smiley: Można zrozumieć 2 dni ale po 3ech można przypuszczać że o ile może to nie celowe działanie to komu na ręke naprawiać albo inwestować w f2p mobe :slight_smile: Mi osobiście żal jest tylko tych którzy technicznie się męczą albo odpowiadają na słuszne rozgoryczenie graczy co do Activision Blizzard nic nie mam bo już nic nie oczekuje :slight_smile:

Trzeci dzień? Chyba trzeci tydzień. Mniejsze lub większe cyrki trwają od Blizzconu. Nie tylko w HotS, ale i w innych grach. Z Diablo 3 co jakiś czas kogoś wywala albo pojawiają się lagi. Zawsze o kluczowych porach czyli w weekendy i wieczorami. Najbardziej żal ludzi, którzy kupili sobie stimpacki i nie mogli z nich praktycznie przez miesiąc skorzystać.