Brak bohatera z nagrody

Jakiś czas temu za 5 lub 10 poziom konta w Heroes of the Storm (kilka dni) miałem dostać bohatera z ‘tygodniowego dostępu’. Wyskoczył mi komunikat że dostałem postać ‘D.Va’. Po tym jak zmieniło się ‘dostęp’ tak i znikła mi moja postać. aktualnie miałem mieć 3 postacie a mam dwie (jedna podstawowa którą dostałem na dzień dobry po samouczkach i druga która wyskoczyła mi z pierwszej skrzyni). Jak odzyskać straconą postać??

Tygodniowy dostęp do bohatera to tygodniowy dostęp do bohatera w każdym tygodniu są inni…
Swoją drogą DVA za 5 poziom była w połowie lutego.

Wyjaśniam dokładniej - w nagrodę za 5 lub 10 poziom miałem dostać bohatera który w tym czasie był jako ‘tygodniowy bohater’. Po wykonaniu zadania dostałem komunikat że wygrałem postać ‘D.Va’. Teraz jak rotacja się zmieniła nie mam dostępnego ów bohatera.
PS - prosiłbym o odpowiedzi pomocne w rozwiązaniu problemu.

Bo to jest opcja odblokowania dodatkowego bohatera, który jest w danym momencie w rotacji (z czasem odblokujesz więcej i więcej). Rotacja się zmienia, więc w kolejnym tygodniu na miejsce tamtych bohaterów dostaniesz innych. Oni nie są na stałe. Nie wiem, jak to lepiej wytłumaczyć.

Czyli z tego co rozumiem to dostaje miły napisik z informacją ‘dostaniesz bohatera który jest w tej rotacji’ jako ‘domyśl się że dostaniesz kolejny slot na bohatera do rotacji’?

obecna darmowa rotacja, zmienia się co tydzień, bohaterów możesz kupić lub wylosować ze skrzynki.

Tydzień rozpoczynający się we wtorek 30.04.2019:

Li Li
ETC
Zagara
Rzeźnik
Kael’thas
Artanis
Nova
Garosz
Azmodan
Hanzo
Stiukow (odblokowanie na 5 poziomie gracza)
Leoryk (odblokowanie na 10 poziomie gracza)
Chronia (odblokowanie na 15 poziomie gracza)
Rexxar (odblokowanie na 20 poziomie gracza)

Może inaczej…
Wiem jak działa system rotacyjny. Zdaję sobie sprawę że zmienia się co tydzień i trwa 7 dni. Problem polega na tym że w momencie gdy mój problem się pojawił w rotacji była D.Va i po wykonaniu ‘osiągnięcia’ dostałem komunikat ‘dostajesz D.Va’ a nie tak jak wyskoczyło mi to później ‘kolejny bohater do rotacji’. Rozumiem doskonale że ‘rotacja się zmienia’ ale chyba to nie jest tak upośledzony system by wysłać komunikat ‘dostajesz tego bohatera’ gdzie po kilku kolejnych meczach wysyła ‘dostajesz kolejnego bohatera do rotacji’. Nie pisałbym że mam problem gdyby moim przeczeniem było fakt bo ‘nie miałem a mam’ - tutaj problem polega na tym że dostałem komunikat po prawej stronie w żółtej oblamówce ‘dostajesz D.Va’ bez innych wskazówek co jak dla mnie oznacza że dostaje tego bohatera na stałe.

mnie system nigdy nie informował że jacyś bohaterowie są w rotacji, a po prawej była tylko informacja ze dostales prezent, dopiero jak sie to kliknęło to wyskakiwało info na cały ekran. wiec zastanawiam sie czy o tej samej grze mówimy.