Crashe czy to normalne ?

dzisiaj postanowiłam sobie pograć w hotsa troche dłużej niż godzinę (a zazwyczaj tyle własnie gram) , i po tym czasie gra zaczęła sie crashować w losowych momentach.

  • w środku rozgrywki
  • po pokazaniu napisu wygrana/przegrana
  • po kliknięciu “dalej” kiedy juz wyskoczą wyróżnienia
  • po prostu po uruchomieniu

resetowanie komutera jakoś nie specjalnie pomogło, zostawienie go by “ostygł” (wiadomo pogoda daje w kosc nie tylko nam :slight_smile: ) też nie. zastanawiam sie czy to nie jakaś wbudowana mechanika w grze “jezeli gra wiecej niż X crashuj co 15min”

gra oczywiscie działa płynnie, nie mam większych ścin niż przecietnie po czym nagle crash

EDIT

Po dluzszym czasie odpoczunku odpalilam hota i…?

GRA SFREEZOWALA TAK BARDZO ZE ZAWIESILA KOMPUTER, ktory aktualnie dokonuje samonaprawy… szkoda ze nie idzie napisac do supportu hotsa bo takowy nie istnieje… diablo 2 i inne klasyczne gey taki support maja

`https://cdn.discordapp.com/attachments/483998551572217856/594585482340335625/Screenshot_20190629-194957_Chrome.jpg`

Ale hots juz nie i sugeruja mi posac na forum… to jakis zart ?

https://cdn.discordapp.com/attachments/483998551572217856/594584677310922760/Screenshot_20190629-194651_Chrome.jpg

Witaj.
Jakiś błąd się wyświetla? Próbowałaś porad ze “skopiowanych” poradników? Może zamieść jakiś raport MSInfo?

Nie denerwuj mnie Raxr prosze cie… problem z gra a zasadzie ‘laguje mnie’ a problem pod tytulem ‘hots tak bardzo crashowal ze moj komputer nie chce sie uruchomic i bede musiala oddac go do naprawy pewnie by uratowali moja prace magisterska’ to troche dwa inne kalibry problemu, nie sadzisz ?

Samonaprawa komputera nic nie zdzialala.a ja sie na grzebaniu w biosie nie znam

Hots nie skraszował Ci komputera. Pewnie masz jakiś problem z systemem operacyjnym.
Współczuję problemu i mam nadzieję, że uda Ci się odzyskać wszystkie dane.
PS.
Poproś o instalację Windowsa na czysto.

Jak podkreslalam wielokrotnie ja sie na takich rzeczach nie znam, a problem wystapil podczas grania w hotsa z czego raz skraszowal tak ze musialam zresetowac kompa, dalam mu spokoj na kilka godzin a jak chcialam znowu pograc to tym razem skraszowal tak ze o prosze… jak na moje cos tu jest powazane

I tak czy siak jest to mocno nie fajne ze nie dziala pomoc do hotsa

Niestety ale od pewnego czasu faktycznie następują pewne zmiany skutkujące ograniczeniem pracowników i być może jest to z tym związane.

Proponuje rozwiazanie- niech ludzie zajmuja sie wiecej niz jednym dzialem supportowym (i tak podejrzewam ze tak jest skoro ciebie mozna spotkac wszedzie, to samo.madkipara ale nie wiem czy on jeszcze zyje )

On już nie jest pracownikiem od końca grudnia niestety.

No wlasnie… i tyle w temacie
EDIT!!

Ogarnięte. i mam wszystkie dane moge dalej udawac pisac mgra

Dlaczego sie wysypal i dlaczrgo podczas grania w hotsa… nie wiem nie zrozumialam nic z tego belkotu