Gra nie działa- gardzę limitem znakow

wchodząc do gry, i wybierając jakikolwiek tryb, nie wazne jaki, mam napis “czekaj… oczekiwanie na zakończenie pobierania trybu”

i tak moge sobie czekać i czekać i czekać i nic sie nie dzieje…

zasadniczo skanuj i napraw nic nie zrobiło ciekawego, poza przeskanowaniem i zacięciem sie bo niby trwa juz jakaś aktualizacja, nie wiem czego no ale okej (działa mi to tak nie tylko w hotsie, juz od jakiegoś pół roku no ale welp… support miał to w nosie)

gra działała dobrze przedwczoraj

ktoś coś wie czy jednak jak w każdym przypadku w każdej grze blizza kiedy coś sie psuje, to mam poczekać aż sie naprawi magicznie samo?

Mi przełączanie na inny tryb (np. z qm na ur), wyłączenie i włączanie gry zawsze pomagało w tego typu problemie.

Na twoim miejscu spróbowałbym zrobić reinstall i przy okazji wyczyścić rejestr CCleanerem.

Ja słyszałem, że zalogowanie się na inny region i powrót do macierzystego pomoga, ale ‘‘aplikacje blizza’’ to dalej czarna magia nawet dla nich :rofl:

WhyFocusHeal tak robiłam i nic XD

grandcoss przelogowanie na inny region… hm…spróbuję następnym razem :slight_smile:

Aktualizacje wchodzą w różnych regionach, o innej porze.
W US wchodzą najszybciej. Niestety “klient europejski”, wyszukuje “najnowszej wersji” działającej na US.
Zdarza się, że wynika to “odczekania” kilku godzin, do aktualizacji na EU, albo logowania się na US (nie zawsze pomaga).

pewnie juz nieaktualne, ale jesli ktos jeszcze bedzie mial ten problem, to pomaga odpalenie jakiejs powtorki i wyjscie z niej - mi sie tym sposobem odblokowal przycisk

1 polubienie