Gra zacina się i wyłącza

Zainstalowałam po przerwie bilzzarda oraz heroes of the storm. Podczas rozgrywki ekran staje się czarny po czym wrzuca mnie z powrotem do gry i tak w kółko. Czasem po prostu gra się wyłącza i wyświetla mi się komunikat: 8F1770AD-72F5-43DB-8952-25BCA78C147C. Ponadto dostaje powiadomienie, że dostęp aplikacji do sprzętu graficznego został zablokowany. Prosiłabym o pomoc, przeinstalowałam grę i otworzyłam ją jako administrator, nie rozwiązało to jednak żadnych problemów.

Również mam ten sam problem od dłuższego czasu. Reinstalacja gry, systemu, ani zmiana dysku SSD nie pomogły. Czasami można rozegrać pierwszy mecz na spokojnie, ale następny zawsze zostaje wyłączony w sposób opisany wyżej.

Cześć!

Ten błąd odnośnie zablokowanego dostęp do karty graficznej raczej ma związek z opcją Windowsa : Timeout Detection Recovery.

Jest to funkcja systemu operacyjnego Windows, która wykrywa problemy z funkcjonowaniem karty graficznej i blokuje ją w przypadku wykrycia błedów. W tym przypadku warto przeinstalować zupełnie sterowniki karty graficznej. Najlepiej przy pomocy programu do usuwania sterowników : DDU (Display Driver Uninstaller).

Ważne by sprawdzić też aktualizację Windowsa, sprawdzić pliki systemowe oraz przywrócić kartę do ustawień domyślnych.