Lużna propozycja dla DW

Zwracam się z prośbą o wzmocnienie Śmiercioskrzydłego smoka, z powodu (moim zdaniem) zbyt wysokiego procentu jego przegranych, spowodowanych (a przynajmniej w moim przypadku) nie odpowiedniej losowości postaci,
otóż ostanie mam tak że jak gram dw to w moim teamie jest abatur, 2 rangetów i healer, podczas gdy w drużynie wroga są 2 brutale, zdolne counterowac smoka,
lub sytuacje gdzie dw jest jedynym walczącym w zwarciu, a reszta to głównie postacie typu mag,
4 przegrane z rzędu 1, 2 wygrane i 7 przegranych
nie naciskam a jedynie prosze o zapoznanie się z problemem, a nie o konkretną reakcje,
dziekuje za poświęcony czas

Tylko wydaje mi się z tych przedstawionych postaci, że grasz na qm. Nie oczekuj, że nie dostaniesz kontr do gry. Ten tryb ma służyć jak nazwa mówi do grania szybkich meczy, bez uwagi na draft itd.

1 polubienie

No tak. Ale na 20 meczy 18 pozamiatane?
Grając poznałem już graczy którzy butcherem nie wiedzą że się zbiera mięso, czy tam kropelki krwi. I oni mają około 45% winrate. A ja z 4 MVP obskakuje wpierdol 10 meczy z rzędu.
Co za różnica czy qm czy ranked? jak w rankedach w 90% meczy trafiam palantów co w klikają asap kaeltas lub Liming i w ostateczności mam więcej obrażeń tankiem czy healem niż oni…