Mikrofon na MacOS Mojave

Witam,
posiadam MacBooka Pro. Gra chodzi bez zarzutu, natomiast mam problem z mikrofonem. Gra go widzi, lecz gdy biorę testowanie, to nic nie wyłapuje, żadnego dźwięku. Gdy robię test w ustawieniach komputera to mikrofon łapie dźwięki czyli działa.
W ustawieniach jest możliwość sprawdzenia jakim aplikacjom mac daje pozwolenie na korzystanie z mikrofonu, ale nie ma w nich samej gry. Dodać jej do listy też nie można (chyba, że nie wiem po prostu jak).

Przeglądałem wszelkie możliwe fora z problemem jaki mam, ale nic nie udało się znaleźć. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem, bądź miał podobny?

Z góry dzięki za wszelkie rady, pomoc.

Witaj Szczurek

Jeśli Heroes of the Storm nie pojawia się na tej liście, spróbuj proszę uruchomić grę w oknie, następnie w opcjach w grze wejdź w ustawienia czatu i zacznij test. Jeśli pojawi się prośba o pozwolenie grze na użycie mikrofonu, po prostu ją zaakceptuj. Jeśli natomiast tak się nie stanie, wejdź do menu w którym możesz przyznawać uprawnienia do mikrofonu i sprawdź czy teraz Heroes of the Storm jest widoczny. Jeśli jest po prostu przyznaj dostęp.

Gdyby problem dalej występował, wykonaj proszę te kroki:

A jeśli Heroes nie ma na liście wspomnianej w linku powyżej, wejdź do opcji w grze i zaznacz opcję wyłączania systemowych skrótów klawiszowych w grze.

Pozdrawiam.

2 polubienia

Dziękuje bardzo za pomoc. Teraz działa jak powinno! :slight_smile: