Naprawdę świetna optymalizacja gry

Jestem pod wrażeniem pracy inżynierów blizzarda jak to oni naprawdę potrafią zoptymalizować tą grę. Wszystko mam na low przed patchem jakoś trzymało się stabilnie, teraz mając na low nawet nie będąc w team fight’cie, soakując na lini mam spadki do 20 fps. Brawo Blizzard. Czas odinstalować gierkę.

Sorry nie wina Bli$$arda ze grasz na pralce. Co jak co ale ta “gra” nie ma duzych wymagan wiec jak ci klatkuje to twoj komputer ma przynajmniej 10 lat i obecnie na wyprzedazy po likwidacji jakiegos biura za grosze mozna kupic lepszy…
Tez nie jestem fanem tego co robi ostatnim czasem Bli$$ard ale oskarżanie ich ze gra zacina na jakims przedpotowym zlomie to juz przesada - to tak jakbys zaskarzyl lodowisko ze lod jest sliski i zbiles sobie tylek

moj laptop zdecydowanie przewyzsza wymagania hotsa, a nawet o wiele ‘mocniejszych’ gier i mam podobnie jak kolega - problemy z fps itp

Jest

Jestes calkiem pewien/pewna ze nie masz zadnego syfu w systemie ? Albo stare sterowniki. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze to moze byc powod bo SC2 (ten sam slinik) rowniez mi scinal swego czasu az odkrylem ze mam balagan w systemie.
Serio gralem a HoTS na czyms co obecnie nawet do biura sie nie nadaje takze wiem ze gra jakis wielkich wymagan nie ma ale niestety slinik jest czuly na wszystko i moga sie dziac cuda.