Nie mogę dokonać zakupu w grze

Cóż pewnego razu chciałem kupić pewien element kosmetyczny za odłamki… Nie pamiętam już co to było, tak czy inaczej, po kliknięciu przycisku ,zatwierdź" gra wyłączyła się tak po prostu bez żadnego komunikatu i teraz nie mogę niczego kupić ani za wymienioną walutę ani za złoto…
Proszę o pomoc w tej sprawie.

Witam TAZDINGO!

Dziękuję za wiadomość.

Forum Techniczne nie ma niestety dostępu do historii transakcji na Twoim koncie, ale opisany przez Ciebie problem jest najpewniej związany z transakcją, która pozostała aktywna na serwerze gry.

Transakcja powinna zostać zakończona lub anulowana w ciągu następnych kilku godzin, ale możesz przyśpieszyć ten proces przez reset hasła do konta Blizzard i zalogowania do innego regionu gry.

Jeśli problem nie zniknie po 2-3 godzinach, to skontaktuj się bezpośrednio z Działem Pomocy.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!

Serdecznie dziękuję. Za Azeroth!

Przyjemność po mojej stronie!

Proszę o kontakt w razie dodatkowych pytań!


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!

Nadal nie mogę nic kupować. Zmienić nicku nie mogę a zmiana regionu w niczym nie pomaga. :confused: