Niewielkie opóżnienia reakcji postaci

przed chwilą rozegrałem 2-3 mecze i gdy wydawałem jakąś komende to widac było nie wielką przerwe miedzy kliknieciem a wykonaniem, na początku nie byłem pewny bo grałem Śmiercioskrzydłym, i myślałem że mi się tylko tak wydaje ale spytałem na czacie ogólnym i powiedział jeden że też tak miał, no więc rozegrałem mecz guldanem i jednak opóznienia
przyokazji w 2 dwóch pierwszych meczach kogoś z mojej ekipy ciągle wywalało z gry

też tak mam, że gdzie nie kliknę to mam delay i w żaden sposób nie mogę tego wyeliminować. na forum też ci nie pomogą bo pisałem o tym już kilka razy. ja co jakiś czas wracam do gierki widzę, że ciągle jest to samo i sobie odpuszczam.

Cześć!

Opisane opóźnienia zwykle dotyczą problemów z połączeniem, jeśli więc z tym masz problem (a może o tym świadczyć czas reakcji postaci) wykonaj proszę te kroki:

Jeśli korzystasz z łącza bezprzewodowego, zoptymalizuj swoje połączenie z Internetem, aby wykluczyć problem z połączeniem.

Gdyby to nie pomogło, stwórz proszę MsInfo oraz WinMTR jak zostało to opisane tutaj:

i tutaj

Wklej proszę zawartość pliku https://pastebin.com i podaj nam link (aby móc dodać link, zaznacz go i z górnego panelu wybierz opcję “Tekst formatowany”)

To pomoże nam sprawdzić co powoduje problem!