Ostatni Śmiech a talent Qhiry

Witam,

Wczoraj grałem sobie Alarakiem, wziąłem na 20 Ostatni Śmiech żeby na wszelki wypadek stacki zachować i móc uciec. Sytuacja kiepska, to się teleportuje. Zdrowie spada mi do 1 punktu, a po chwili ginę. Patrzę w analizę zgonu a tam: Zdrowie mi spada do 1 po tp, ok, a po chwili: Krwawy Amok: zadaje obrażeni z upływem czasu.
1 pkt otrzymany (43 nadwyżka).
Ostatni Śmiech powinienem to anulować.

1 polubienie

Qhira to najbardziej zbugowana postać w historii gry, ewidentnie widać osłabienie zespołu projektantów.
Oprócz tego co ty piszesz wiem jeszcze że:

  • zasięg jej Q jest inny niż pokazuje podgląd
  • Ilidan nie może uniknąć jej ataków podstawowych

Ja zaś jeszcze zauważyłem, że zasięg jej haka (D) jest trochę dłuższy, niż to co pokazuje podgląd.

Kolejna część rozmówek ekipy hotsa:
X - Z tego co pamiętam Heniek miał sprawdzać czy nowe umiejętności i talenty nie bugują się z obecnymi, Stefan miał mu pomagać
Y- Heńka przenieśli do innego projektu tak ze 3 miesiące temu a Stefan sam odszedł niedawno…
X - To w sumie kto ma to robić?
Y - O tym zdecyduje nowy koordynator projektu ale od pół roku go nie widać…
X - Zdzisiu robi tu masę rzeczy na różnych frontach może on?
Y - A tak ale on zasuwa tylko jak ma dobry humor a ostatnio z tym ciężko sam wiesz… A może to sprawdzisz?
X - W sumie nie mam co zaczynać przenoszą mnie w środę.
Y - Sam bym to zrobił ale odchodzę w piątek i w sumie nie wiem kto gasi światło…
X - Hania od tego była ale teraz grzebie coś dla Riota… W każdym razie nie ma się co martwić zawsze może to zrobić koordynator!

3 polubienia