Połączenie serwera testowego i głównego

dobry
na serwerze testowym dostępna jest nowa opcja, oznaczająca kursor dwoma przecinającymi się liniami prostymi.
DLACZEGO zaznaczając opcję na testowym dostałem również to na głównym serwerze?
Uruchomiłem serwer testowy włączyłem opcję, pograłem uruchomiłem główny mam to samo, mimo że nie jestem w stanie wyłączyć tego z poziomu opcji na serwerze głównym…
h ttps://imgur.com/xdqGr2R

Dobra poradziłem sobie…
Wyłączyłem opcję na testowym, linie na głównym również znikły, już nic mnie nie zdziwi w tej grze…

Witam grandcoss!

Dziękuję za wiadomość.

Błąd zostanie przesłany do zbadania.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Mowa jest srebrem, milczenie jest złotem, a ankieta jest poniżej:
Oto i ona!

Dobra zbadałem sprawę
W pliku variables.txt za uruchomienie tych “wspomagań kursora” odpowiada linijka:
cursorguides=
Z racji tego że mam wersję pliku “variables” z przed test serwera i po uruchomieniu test serwera.
Stwierdzam że zaznaczając tę opcję na serwerze testowym dopisało mi linijkę (cursor…) do pliku variables z którego korzysta “zwykły serwer”.
Także moje pytanie: jaka jest domyślna ścieżka dla pliku variables dla serwera testowego i “zwykłego”?

@grandcoss: dziękuję za dodatkowe informacje!

Serwer PST i “żywy” wydają się dzielić jeden plik Variables.txt, ale w tej chwili nie mogę ze 100% pewnością stwierdzić, czy mamy do czynienia z błędem czy celowym zabiegiem ze strony deweloperów.

W każdym razie jeżeli zwykłe dopisanie do pliku konfiguracyjnego spowodowało że opcja działa również na głównym serwerze, oznacza to że ta opcja była już dostępna wcześniej dla tego serwera.
Ktoś po prostu wpadł na pomysł żeby dodać “możliwość uruchomienia jej również z poziomu gry” a nie pliku konfiguracyjnego.

Magic