Problem z rozłączeniem na koniec meczu/ przed przejściem do ekranu MVP

Witam :slight_smile:
od pewnego czasu mam dziwny i frustrujący problem w HotS.
Po zakończeniu meczu, kiedy nexus eksploduje i gra ma przejść do ekranu MVP, pojawia się komunikat o rozłączeniu z serwerem i powrocie do meczu.
Zaraz po tym dostaje oczywiście info, że gra została zakończona i nie mogę zobaczyć nawet tabeli z podsumowaniem występów poszczególnych graczy.
Co więcej, w większości przypadków gra zalicza mi to jako porażkę bez względu na rzeczywisty wynik gry, nie dostaję nagród za zwycięstwo oraz gra nie zalicza mi w ogóle tej rozgrywki do questów dziennych i tak rozegrałem dwa wygrane qm Lucio, a w profilu mam widoczne dwie porażki + 0/3 mecze ROZEGRANE uzdrowicielem lub pomocnikiem + bardzo mało expa na postaci.
Próbowałem naprawy plików gry, ale nie odniosło to żadnego skutku - w aplikacji pojawia się opcja aktualizacji plików, ale za każdym razem ogranicza się to tylko do wyskoczenia prostokątnego okienka “przygotowywanie danych gry” po czym pobiera się 137mb pliku i tyle.

Witaj!

Napisz proszę jakich kroków już próbowałeś, dołącz też pliki MS Info do następnego posta.

Plik wrzuć na pastebin.com a link do pliku podaj w poście :slight_smile: Może być sama końcówka (ten numer w linku pastebin.com/ 83792739273293 )