Problem ze studnią

Błąd który zaobserwowałem odnosi się do picia z fontanny podczas bycia zatrutym lub pod jakim kol wiek innym efektem gdy mamy pokazane że czeka nas śmierć od trucizny i napijemy się ze studni mamy więcej zdrowia niż zabiera nam owa trucizna lecz i tak umieramy . drugim błędem który widzę od lat jest nie dopracowany lub zbugowany ogon w skinie auriel demon ;]

Jeżeli to już było wybaczcie za zmarnowany czas pozdrawiam ;]

Studnia nie odnawia HP natychmiastowo tylko w czasie. Widać trucizna jest silniesza niż dodatkowa regeneracja ze studni.

Co jest z tym ogonem nie tak?

Na tym forum tylko marnuje się czas, także…

chciałem przesłać powtórkę na której widać o co mi chodzi ze studnią lecz nie mogę jej znaleźć oglądanie powtórek w hots to katorga za dużo roboty z tym …

Regeneracja ze studni jak i trucizna jest oznaczona szarym zdrowiem trucizna określa ile zdrowia zostanie nam odebrane np. odbiera nam 100 hp to tracimy to 100 hp jednak po uleczeniu ze studni uzyskujemy regeneracje która w postaci szarego zdrowia nic nam nie daje jednak gdy już mamy normalne zdrowie nie objęte działaniem trucizny i tak giniemy to nie jest normalne :sunglasses:

Skin auriel demon posiada defekt z prawej strony ogona mamy niechlujny krzywy pasek wyglądający jak by ktoś go dorysował w programie Paint jeżeli tego nie widać polecam powiększyć :smile:

Rozumiem jeżeli marnuje tutaj swój czas gdzie mogę podzielić się tymi informacjami żeby tak nie było z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam :sunglasses:

Informacja potrzebna. Kim grałeś? Kto zatruł? Na którym poziomie?

Studnia regeneruje 20 punktów zdrowia na sekundę za każdym posiadany 1000hp przez 20 sekund. Innymi słowy 40% max hp w ciągu 20 sekund + regeneracja zdrowia zwykle kilka hp na sekundę.
Guldan z “E” Cię trafił? Czy Nazebo żabami obsmarował?

1 polubienie

Nie pamiętam kim grałem ani jaki miałem lvl :slightly_smiling_face:Obrażenia zostały zadane przez E Guldana