Skrzynki blad 1 zamiast 2

Dlaczego po uzyskaniu awansu postacią i jednoczesnym awansem związanym z lvl, dostaje tylko jedna skrzynke mimo ze wyswietla informacje ze sa dostepne 2 skrzynki. Dzisiaj chyba z 4 mnie ominely. Na marginesie support wogole jeszcze istnieje do tej gry?

ja też dostałem taką informacje, ale to był awans na piąty level, a przy 5 levelu nie ma skrzynki i dlatego jest ok tylko błędna informacja się wyświetlała, nie wiem jak jest w twoim przypadku nie wiem na jaki level awansowała postać.

  1. “Dodatkową” skrzynkę dostajesz przy co 10 levelu danym bohaterem.

  2. Co 5 level postacią, otrzymujesz 500 złota.

  3. Co 10 level GRACZA, otrzymujesz “rzadką skrzynkę” ZAMIAST zwykłej. Oznacza to, że dostajesz nadal tylko JEDNĄ.
    Podobnie co 25 level GRACZA otrzymujesz 150 minerału i epicką skrzynkę ZAMIAST zwykłej.

Pozdro.

To po prostu bug graficzny, mi też ciągle po wbiciu poziomu pokazuje 2 skrzynki, a jest poprawnie 1.

U mnie i znajomych mamy podobnie, ale jak pytałem na angielskich czatach to tylko część ludzi ma. Błąd po evencie, albo jest jedna “ukryta” skrzynka, której się nie da otworzyć (lootbox bug), albo błąd grafiki, przez co wyświetla tak a nie inaczej.