Stunlock/slowlock/silence lock

Czy moglibyśmy w końcu przestać dawać użytkownikom możliwość stun / slow Locka. To jest szczególnie irytujące kiedy grają czymś co po prostu klika i ucisza/stunuje itp. Dajmy wszystkim skillshoty , albo niech będą diminishing returny. BW poly, sylvana poly, uther click stun, diablo szarża i E i stoisz w tym fajansie 1 rok nie mogąc niz zrobić. Nie róbmy z HOTSA drugiego LOLA. I albo DR albo niech te wszystkie CCki będą jako skillshoty, których można uniknąc

No i dzięki takim jak Ty ta gra wygląda jak wygląda. Szarża diablo OP? Najwidoczniej nie potrafisz się pozycjonować żeby nie dostać stuna, bw poly no faktycznie op jak grasz illidanem i wbijasz jak cep w pole, uther ta sama sytuacja. I pewnie te skillshoty też by musiał oznajmiać że za 2s stun wejdzie. Pograłbyś trochę w gierkę którą wymieniłeś wyżej to wtedy byś zobaczył co skillshot oznacza, wtedy przy takim hotsie to zdążył byś ziewnąć, pozdrawiam. Aha i bym zapomniał, pewnie coś takiego jak cleans w HOTS’ie nie istnieje.

2 polubienia

Nie rozumiem. Przeciwnik ma multum CC bo tak ułożył sobie team, moja drużyna ma zero, bo każdy jeden chciał sobie nabić poziom na herosku, a reszta chciała grać tym czym lubi. Kogo powinienem wyzywać?

Przy szybkim wpi…eprzu system bardzo lubi dawać albo masę kontroli tłumu przeciwko jednej telekinezie, albo na przykład masę mięsa przeciwko obrażeniom w czasie (i tutaj mógłbym wymieniać długo)
Na selekcji zaś to kwestia tego, czy dostaniesz ludzi umiejących dostosować się do sytuacji, czy czwórkę przekonaną, że jak wezmą swojego ulubjenego depsa, to wykerujom gre swoim skillem (chociaż oczywiście “kerować” z 10+ zgonami można każdą inną postacią. A z jakiegoś powodu mi dość często zdarzają takie Leoryki - 13 zgonów około musi być)

Aczkolwiek rozumiem, że na szybkim meczu masz ochotę pograć postacią, którą lubisz, którą masz ochotę tworzyć ciekawe zagrania, a nie brać postać, która możliwie jak najbardziej skontruje system dobierania ustawiony przeciwko Tobie. Ale i tak zapewne sporo osób powie “it’s qm, what did you expect?”. Zupełnie jakby wybór szybkiego meczu miał usprawiedliwiać jego nieudolność w dobieraniu

A na selekcji… możesz się bardzo starać wziąć postać najbardziej pasującą do tego, co już zostało wybrane i do mapy, ale nie zawsze już się da. Lub nie zawsze to da cokolwiek

LoL, dobrze, że dodałeś, że piszesz o QM bo z opisu brzmiało jak rankedy w platynie xD Szczególnie, że teraz jest najgorszy czas, tuż przed końcem sezonu gdy spod kamieni wychodzą dzbany grające tylko te 10 wymaganych gier

Ale teraz należy wygrać 50 meczy aby mieć nagrodę a nie rozegrać 10.

O nie, to jeszcze gorzej :smiley:

Nie obraź się, ale gracie na “drzewku skilli z internetu”, nie czytacie talentó i potem płacz matki nad zasikanym dzieckiem… “proszę Pani, bo on, mi, tego zrobił, a ja przecież nie wybieram skilli ochronnych”.

Jeżeli przeciwnik dostaje masę CC, to nawet w QM Twoja drużyna dostaje postać z kontrą. A to, że WY progamerzy z 18-22 skilli nie potraficie wybrać talentów do konkretnej gry, to już nie wina Blizzarda.

Idąc za tego typu lamentami, firma powinna ograniczyć się do dania wszystkim 1dmg autoataku i posadzić was na jednej linii… bo wszystko ponad to, jest już powyżej poziomu intelektualnego.

1 polubienie

Generalnie to mam wrażenie, że cała Twoja wypowiedź jest na siłę, byle pokazać, że jesteś przeciwnego zdania.
Czemu? Bo robisz jakieś “wy” zwracając się do mnie, a nie mając pojęcia o mnie, o moim stylu gry. Mam wrażenie, że swoją teorię o drzewkach z internetu wyciągnąłeś na podstawie nadinterpretacji mojej wypowiedzi, że wyciąłeś z tego “tworzyć ciekawe zagrania” i dopisałeś sobie coś o robieniu tego talentami z internetu albo swoimi ulubionymi.
Ewentualnie może raz czy dwa nas dobrało przypadkiem, ale nie sądzę, żebyś na podstawie tych paru meczy miał prawo stawiać takie opinie.
Chyba że twierdzisz, że to nieprawda, wtedy zdradź mi, proszę, skąd Twoim zdaniem wiesz, czym się kieruję wybierając talenty, skąd Twoim zdaniem wiesz, że nie patrzę na talenty wybierane przez innych?

Co masz na myśli mówiąc “Twoja drużyna dostaje postać z kontrą”? Że oni dostaną 4 postaci ze stunem, a my Rehgara albo Uthera, którzy mogą wziąć oczyszczenie?

Weź się człowieku w garść, skończ lamenty, a rozwiązanie sam znajdziesz.
Gdybyś był taki “dąb” kozak jak chcesz komuś wmówić, to nie płakałbyś na matchmaking w QM tylko wyciągałbyś - bez względu na dobór graczy 60-70% winratio - w QM ludzie nie potrafią grać.
Póki co płaczesz jak statystyczny “bronze”, który “nie zasługuje, żeby tam być” i się wścieka, że w chrupkach nei dostał platyny.

Co masz na myśli mówiąc “Twoja drużyna dostaje postać z kontrą”? Że oni dostaną 4 postaci ze stunem, a my Rehgara albo Uthera, którzy mogą wziąć oczyszczenie?

Jako “wytrawny gracz” powinieneś wiedzieć, że jeśli przeciwnik ma 4 stunerów, to zamiast się bawić w “sztachetaparty” na midzie, grasz mapą.
Powinieneś wiedzieć, że jedna postać z silencem, albo dwóch mobilnych burst DPS potrafi złamać im metę skuteczniej, niż 3 z oczyszczeniem.
Masz prawie 100 postaci i masę kontr na CC. Trzeba tylko chcieć.

1 polubienie

Z tego co widzę, to jakakolwiek dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Połowa tej wypowiedzi to bardziej lub mniej skryta agresja wymierzona w moim kierunku, a druga połowa brzmi jak powtarzanie haseł.
Prócz tego ponownie z nikąd wyciągnąłeś tym razem wątek rangi, co także sensu nie ma, zrobiłeś to tylko po to, żeby móc tam wstawić “pocisk” o chrupkach.
No i ponadto nie odniosłeś się do mojej prośby o ujawnienie, skąd masz Twoim zdaniem informacje na temat wybierania przeze mnie talentów i patrzenia na te już wybrane podczas meczu.
A z kolei tam, gdzie się odniosłeś do mojej wypowiedzi na początku swojej, nie ma to sensu. Raz jeszcze zresztą.
Miałem parę innych pytań, ale jeżeli nie umiesz odpowiedzieć nawet na jedno, to znaczy, że i na inne nie zdołasz. Dyskutowanie z kimś, kto tylko chce pokazać, jak bardzo umie na kogoś naskoczyć, mija się z celem, zatem dziękuję, ale nie skorzystam z możliwości dalszej dyskusji z tobą.

Talenty zazwyczaj mają pomagać być kontrą na cośnp. rozwścieczenie u Rzeźnika, sprawia że już gdy teoretycznie ledwo dycha, przez chwilę nie działa na niego CC. Jeszcze do Diablo - jest chyba build, (choć nie wiem czy coś się u niego nie zmieniło), który sprawia, że jeśli dobrze rozegrasz atak skillami, to przez chwilę stunujesz wroga, i się leczysz - tutaj chodzi mi o resety zdolności. Ograniczenia kontroli, zależą nie tylko od postaci, ale też od talentów.

Ludzie, na prawdę nie rozumiecie tej gry. Butcher i diablo op? To dlaczego ich praktycznie nie widać na wysokich rangach? A no może dlatego że ludzie wiedzą jakie counter picki wybrać i jakie talenty rozdawać żeby przyjemniej się na nich grało. A jak się gra - wybieram to czym chcę zagrać - no to później nie ma co się dziwić co do przebiegu meczu.

2 polubienia

Nie, tylko zależy od tego, jak się nimi gra. Na wyższych rangach na właściwie ich nie spotkasz, chyba że na brązie i srebrze. Butcha się trudno masteruje, więc nie da rady mówić że jest OP ¯_(ツ)_/¯ .

Przeczytaj dokładnie kontekst w jakim to napisałem :stuck_out_tongue: A poza tym jaki sens jest masterować butchera czy diablo jak mają tyle kontr że to głowa mała

Racja (muszę dopisać dodatkowe znaki bo nie mogę wysłać nawet jednego słowa)