Utrana punktów rankingowych

Witam.
Podczas grania w tryb rankingowy nagle gra nie reagowała na klawiaturę (oprócz przycisku ALT )i myszkę, w pierwszej chwili myślałem że coś jest nie tak z moim laptopem ale po minimalizacji gry klawiatura i myszka działała normalnie. W grze byłem pingowany za afk a ja nic nie mogłem zrobić. Grę wyłączyłem. Po ponownej próbie włączenia gry podczas logowania otrzymałem komunikat GLOBAL PING TIMEOUT. po wielu próbach zalogowania się , dopiero udało się po około 30 min. Oczywiście odjeło mi punkty rankingowe. Zgłaszam reklamację i oczekuję przywrócenia punktów rankingowy oraz rangi. Z mojej strony technicznej było wszystko sprawne. Pozdrawiam i czekając na odpowiedź i punkty.

Nie zwrócą ci punktów, bo tak. Nigdy tego nie zrobili chociaż prawdopodobnie to ich wina. Niestety.

1 polubienie

Jak to ich wina??? Ktoś go zmuszał do gry w hotsa gdy wywaliło serwery?

A tak bardziej poważniej.
Na odpowiedź poczekasz, ale zapewne krócej niż na punkty, odpowiedź zapewne też otrzymasz w przeciwności do punktów.

Możesz też wygrać na tym interesie i kupić coś ze sklepu w promocji.

mozesz oczekiwac predzej bli$$ard zapobiegnie ubóstwu na swiecie niz ci cokolwiek zwroci po prostu w swoim “geniuszu” nie zawarli takiej mozliwosci i nic nie moga ci zwrocic bo po prostu nie ma opcji