VC problem z działaniem

Witam mam problem z VC otóż dziś grając sobie spokojnie z kolegą, pod koniec rozgrywki go nagle wyrzuciło vc skonczylismy gre i okazalo sie ze nie ma go w party wiec go dodalem i rozmawialismy z soba normalnie, potem gdy dołączylismy do innych ludzi nie moglismy z nimi gadać, bo nie widzieli naszego czatu glosowego a my ich. Dodatkowo gdy ja albo mój kolega jestesmy lideramy party nikt nikogo nie slyszy poza nami bo z soba mozemy gada, jeśli zaś ktoś z poza naszej 2 złoży party reszta graczy pozostala 3 normalnie z soba gada na vc a my mozemy tylko we 2. Tak jest w lobby, zas gdy zaladuje sie juz mapa mozemy przerjsc na vc druzyny, ale gdy chcemy wejsc na vc ekipy to tylko ja i kolega a pozostala 3 wchodzi na swoj kanal ekipy nie widzi naszego. Dodatkowo i tu ciekawe jak gralismy teraz mecze w oddzielnych teamach i obydowje skonczylismy gry moj kolega byl w teamie z 5 osoba ja z 3 i w lobby obydwoje moglismy gadac na vc bedac w 2 roznych teamach w momencie odpalenia mapy przez ktoregos znas gdy wyszuka gre jestesmy rozlaczani z soba. Prosze o pomoc ponieważ nie mozemy wyjsc z tego kanalu glosowego i rozmawiac z ludzmi w lobby przez vc, ani nawet ich slyszec z góry dziękuje :slight_smile:

Support twardo twierdzi że problemu z vc nie ma. Co z tego że wiele ludzi ma z tym problem. A jeszcze tylko dodam że po tym jak kiszka wczoraj opuscil nasze party to nagle naszemu koledze ktoremu vc tez nie działał, zaczął działać.