Zatrzymywanie się gry na kilkadziesiąt sekund

Cześć.

Spędziłem dużo czasu w tej grze, straciłem dużo nerwów, jednak wciąż po skasowaniu jej wracam. Wracam na 2-3 dni, znów kasuję, mija tydzień/dwa wracam na 3 dni itd.

Od pewnego czasu, tudzież po którejś tam aktualizacji mam ogromnego, powiedzmy 30 sekundowego freeza. Tylko w tej grze. Czasami zaraz na starcie, czasami 2x, czasami w środku mapy. Objawia się to całkowitym zatrzymaniem obrazu tzn zatrzymuje się akcja, dźwięk, kursor, nie działa alt+tab. Jeśli puszczę sobie coś w tle, to na drugim monitorze widzę, że leci film, że Windows normalnie działa.
Minie czas freeza, zaczyna się ponowne dołączanie. Całość trwa minutę, ale wiadomo, że w tym czasie AI zdąży mnie zabić.

Oczywiscie grę kasowałem już 10x albo i 20x. To nie pomaga. Inne gry działają. Tak tak tak, standard HOTSa!

Ktoś, coś?

zle miejsce na pytanie na tym forum sie niczego nie dowiesz idz lepiej na angielskie forum tam jeszcze ktos bywa

Poradziłem sobie - usunąłem grę.

Ryzen 1800X, 16GB, SSD, GTX 1080 i gra się zacina :wink:
Blizzard skończył się na Diablo2.

Dam ci rade nie wracaj do niej nawet jak bedziesz sie bardzo nudzil to juz lepiej zrobic cokolwiek innego niz ponownie wchodzic do tego bagna