Znowu dostałęm karę za nie wybranie niczego a jeszcze nie była moja kolej

no właśnie wygrywam sobie 2 meczyki hotsa idę po drugi czekam aż zbanują aż wybiorą nadal czekam aż będzie moja kolej na wybranie i co ? nagle dowiaduję się że zostałem wydalony za nie wybranie a podkreślam że NIE było jeszcze mojej kolejki na wybieranie postaci więc jak mogłem nie wybrać jak na to mojej kolejki nie było ? i teraz muszę marnować czas na szybki mecz zamiast grać dalej rankeda ehh blizard :confused:

teraz nie ma kolejności wybierania, teraz każdy może wybrać w dowolnym momencie, więc nie wiem o jakiej kolejce mówisz.

Pierwsza sprawa i pytanie zarazem: kiedy był ostatni post niebieskiego w tym dziale?
Oraz druga mniej ważna: Udzielenie podstawowych informacji chociażby o trybie w którym miało to miejsce pomoże zabłąkanym wędrowcom.

o rankedzie mowa z tego co widziałem jest kolejność na zmianę banowanie po 2 banach twoihc i enemy kilka osób lockuje postać moja kolej na zlockowanie postaci nie przyszła i zostałem ukarany za błąd gry

Po pierwsze na lidze nie ma kolejki wyboru jak było kiedyś, obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Na reddicie jest/był zgłaszany jakiś błąd z tym związany. Czyniąc długą historię krótką WARTO prepickować postać by pod koniec odliczania nie zostać bez wyboru postaci. Nie wiem czy jest to prawda ale czytałem, że karę niekoniecznie dostaje jedna osoba.
W każdym razie przynajmniej prepickuj albo rób jak zawodowie prozłota z diamentem obecnie i instalockuj swojego ulubionego zabójce z 30%.

ale mówię ci że czekałem nawet było napisane banują czerwoni banują niebiescy wybierają czerwoni wybierają niebiescy

W takim razie rób sajgon na reddicie…
Gdyż ani support ani te forum nie są w stanie dowiedzieć się co się w tym konkretnym drafcie "wynaturzyło :confused:

no kurde nie mawiaj mi że nie ma czekania bo właśnie teraz gram i poszył w sumie 4 bany 5 osób wybrało po czym pozostałe 2 bany i reszta osób wybierała … za to ja wiem co się wydarzyło po prostu nie nadeszła moja kolej na wybieranie i dostałem wtedy karę na nie wybranie

nie wiem w jaką Ty grę grasz ale chyba nie w HOTS, teraz nie ma kolejki wybierania

ban z lewej
ban z prawej
ban z lewej
ban z prawej
pierwszy lepszy wybiera postać z lewej
pierwszych dwóch lepszych wybiera postac z prawej
kolejnych dwoch szybszych wybiera postac z lewej
ban z prawej
ban z lewej
dwóch kolejnych szybszych wybiera postac z prawej
dwóch ostatnich wybiera postac z lewej i to jest ich kolej własnie bo po nich nie ma już nikogo
ostatni i teraz to jest faktycznie jego kolej bo juz jest jedyny wybiera postac z prawej

analogiczna rozpiska gdy zaczyna druzyna z prawej, tylko lewe zamieniasz na prawe a prawe na lewe

no i o to w tym chodzi że wszyscy wybrali zostałem tylko ja i nie mogłem wybrać postaci

ciężko się z Tobą rozmawia, jeżeli byłeś ostatni to chyba czas najwyższy żeby wybrać postać, jeżeli tego nie zrobisz to przykro mi ale Cię wywala, ewentualność druga zostałeś rozłączony z grą przez niestabilny internet i wywaliło Cię do menu.

mój internet był stabilny i nie ma nic tutaj ciężkiego gra miała jakiś błąd bo nie było mojej kolejki na wybranie czy też nie mogłem żadnego wybrać ale mniejsza wygląda na to że błąd był jednorazowy i oby nie wrócił nie chce mi się grać czegoś innego niż chcę

A ja dostałem karę (2 razy) za to, że miałem zminimalizowaną grę podczas draftu, a ktoś inny nie wybrał bohatera (ja nie byłem blokującym i juz swojego bohatera miałem wybranego)

to musiał być błąd gry, lub nawet nie wiesz o tym że ktoś zablokował twojego bohatera lub wybrał i to ty nie miałeś wybranego bohatera.