Łącznie kont overwatch 2 ps4

Mam problem z połączeniem kont overwatch 2 na ps4 dostaję powiadomienie w grze robię wszystko jak trzeba i wyskakuje mi ze konta zostały potwierdzone ale nic się nie dzieje nawet jak wyjdę z gry i włączę ponowne cały czas jest tak jakbym nigdy nic nie zrobił dostaję powiadomienie znowu i każe zrobić wszystko od nowa nie rozumiem w dodatku cały mój progres cofnęło do zera nie mam skinów ani rzeczy z poprzednich battle pass-ów

Hej Shade! Wygląda na to, że mogłeś tutaj rozpocząć proces migracji na jakimś innym koncie, gdzie nigdy nie został w pełni zakończony. Skontaktuj się proszę bezpośrednio z nami a postaramy się pomóc Ci wyjaśnić sprawę! :slight_smile:

Konto jest prawidłowe i wszystko robię krok po kroku po aktualizacji sezonu 4 wszystko na koncie mi znikło jakbym zaczynał od początku ps4 z battlenet miałem już połączone i teraz tylko dostaję powiadomienie w grze że mogę połączyć konta ponownie ale nic się nie dzieje tylko pisze że udało się połączyć i wciskając kontynuuj za jakiś czas znowu się pojawia to samo okno i konto dalej jest na zero tak co chwilę