Żetony Overwatch League

Oglądam mecze Overwatch League i nie dostałem ani jednego żetonu :C Jak coś mam konto połączone z Twitch

Nie żeby już był taki temat…

Problem jest znany i Blizzard pracuje nad rozwiązaniem.

Co tydzień powstaje dokładnie taki sam temat xd.

No niezbyt, bo ostatni taki temat był ze 25 dni temu

To był żart… Dlaczego wy się tak wszystkiego czepiacie?

bo nie ma czego innego sie czepiać :stuck_out_tongue: dobrze ze nie zrobiłeś orta, bo rozpętałbyś tutaj wojne :stuck_out_tongue:

To niezły żart . . . .

Serio? Mam się śmiać czy płakać? Nie wiem jak można nie zrozumieć że jeżeli powiem że jakiś wpis powstaje co dwa tygodnie to ludzie akurat o tej samej porze doznają olśnienia, wchodzą na forum i piszą artykuł o OWL i jakichś żetonach. Chodziło mi że takie tematy po prostu powstają bardzo często…Przeczytajcie swoją odpowiedź zanim ją udostępnicie.

No to właśnie wskaż mi, gdzie te bardzo częste tematy są. Zaraz na samym początku tegorocznego OWL powstało dosłownie kilka tematów (koło czterech) i dosłownie tyle. Temat równie szybko wygasł, co się pojawił. Nie rozumiem z czego miałby być niby żart.

Przecież dokładnie to samo ci powiedziałem.

Ty piszesz, że coś jest częste, czyli występuje ciągle w dosyć krótkich odstępach czasu, ja natomiast stwierdziłem, że na samym początku było parę przypadków a następnie po prostu temat się wypalił. Na pewno napisałeś to samo?

I uwierz, zrozumiałem, że przez co tydzień miałeś na myśli często. Tylko że tej częstotliwości nie ma, dlatego nie zrozumiałem tego żartu.

Wypalił się? Poczekaj parę dni.