Balans pomiędzy graczami

Balans overwatcha pomiędzy graczami jest dziwny. Zamiast dostawać podobnych graczy do mnie,
to dostaje jakiegoś nerda który ma złotą rangę z 4-tym prestiżem, reszta drużyny jest w srebrze i mają skill’a jak Koreańczyk
(chodzi mi o level, a nie o rangę w rankedach.)
Raz dostaję drużynę, która składa się z idiotów, a raz dostaję nerdów, którzy też są idiotami i
zawsze i to zawsze drużyna przeciwna musi być najbardziej ogarnięta w meczu.
I nie, nie jestem słaby, tylko chodzi mi oto żeby overwatch dawał mi graczy, którzy są o podobnych statystykach
i podobnym levelu co ja. A nie chcę trafiać na ludzi z aimem boga. Tak mam co dwa mecze i to jest już męczące.

1 polubienie

To jest tylko level związany jak długo grasz w ow. To nie jest wyznacznik skilla. I nie zawsze… Ty jesteś niedzielnym graczem jeśli tego nie wiesz. Na qp dobiera wg skilla.
A rankedy tylko według sr. Na moim przykładzie na qp gram z platami diaxami i masterami. Na rankedach to siedze 2800-3000. I mam tylko brazową ramkę. Czyli jestem słaby? Prestiż - pewnie kolega z coda. Chodzi mu o gwiazdki nad ramką.

1 polubienie

Wiem o czym mowa raz mam idiotów totalnych a innym razem w miarę komunikatywny team. ale w sumie to też jakiś balans xD Ta gra jest po prostu stworzona do grania ze swoim teamem solo to hardkor.

Ten komentarz też ktoś oflagował xd. No nic, napisz mi na priv jak wygląda ban na forum od strony technicznej bo zaraz go zapewne dostaniesz :stuck_out_tongue:.

raz miałam :smiley: czy dwa nawet zawiesili mi możliwosc pisania na kilka dni :V (uważam ze nie słusznie, mówłam prawdę, tak jak teraz XD )

A za co ten kometarz jest ukryty ? Społeczność, która sie nie udziela powinna miec zablokowane flagowanie…

wiesz chociaż kto to oflagował? ja tam nie widze kto i czy to zrobił

ja mam wrażenie ze ukrycie tego komentarza to była zimna wola niebieskiego boga, if u kno what i mean. A słowa MVP przekonały mnie że zostało to zrobione niesłusznie.

Chodzi mu o poziom pochwał

@Inferius

No tak, chamy z blizzarda prześladują biednych użytkowników-myślicieli, którzy w niesamowicie błyskotliwych dysertacjach przyszli przekazywać prawdę z niebios dla nich maluczkich. Twoja wypowiedź powinna dać ci od razu pozycję MVP jeśli nie CEO blizzarda.

a ja sie tyle staram o to stanowisko a jedyne co dostaje to ukryte posty :V

No cóż dzisiaj promuje się casuali którzy mają gdzieś poprawienia swojego skilla oni chcą tylko sobie pograć.
Nie pozostaje nic innego jak im napisać:
GG YOU WILL WIN THIS EASY MY TEAM IS NO BRAINS ZOMBIE PIG TEAM GO BACK TO HELL PLAY TETRIS THIS GAME IS FOR NO BRAINS LIKE YOU RETARDS BG GAME DESTROYERS

I banan za toksycznosc dla tego pana!