Balans zniwiarza

Blizzard buffuje na 50% lifesteal reapera by lepszy na wyzszych rangach potem nerfi na 40% i tera wraca do 30%? To jest ogromny nerf chociaz to tylko 10% … I tera na wyzszych rangach jest bardzo latwy szczerze do zabicia bo tyle sie nie wyhealuje a pamietajmy ze musi podejsc by zabic. Wiec czemu dostal nerfa ? 40% lifesteala bylo idealnie. I nie pisze tego tylko dlatego ze go mainuje(bo moge to samo o hanzo napisac bo dla mnie spory nerf) ale temu ze widzac reapera nie widze by cokolwiek na platynie + robil. W sumie lepiej zlomiarza wziac i lepiej dziala niz reaper. A i ze reaper dominuje na brazach itp to nie wina reapera a graczy ze nie maja aima.

to tylko 10 punktów procentowych* Reaper jest mocny na platynkach zwłaszcza. Wcale nie taki wielki nerf tylko balans ponieważ znerfili tarcze i kontrole tłumu. Reaper jest łatwy do zabicia z odległości, a nie z bliska. A jak podchodzisz od frontu na otwartej przestrzeni zwłaszcza do przeciwnika to się nie dziw, że Cb zabiją. Na wyższych rangach diax+ ludzie wiedzą jak grać na każdą postać (przeważnie).

a ja radze prześledzić historei nerfów i buffów reapera… jak mu zwiększyli kradzież żyćka do 30% to ludzie płakali ze za mocny, jak do 50% to krzyczeli że op, ale mainy przecież zawsze mają racje :VVV

Mainy maja zaburzone widzenie innych postaci. Żniwiarz już nie będzie kosił bezmyślnie. A po za tym jak jest chaos w meczu czyli prawie zawsze reaper jest w raju.

1 polubienie

Jako Main powiem ze jakoś mnie to nie rusza, bo Reaper jak był tak dalej będzie wybierany na wysokich rangach to nic nie zmienia dopóki będzie wymóg 2/2/2 dopóki Reaper będzie w mecie, no chyba ze nagle wszyscy się na dive przerzuca.

Bardziej mnie dziwi w sumie to jednak nie dziwi zachowania blizza, wiadomo po raz kolejny pokazują ze o balansie to nie wiedza nic, bo wróciliśmy do pkt wyjścia trzeba było słuchać graczy przed przymusem 2/2/2 jasno było pisane co jest problemem reapera ale gdzie bym tam blizzard to czytał xd